17 Spalis 2019, Ketvirtadienis

Pirmas

2016 metus sėkmingai pradėjo Tauragės jaunieji badmintonininkai. Melnragėje vykusiose respublikinėse ,,Mūsų viltys‘‘ varžybose jie iškovojo tris sidabro ir tiek pat bronzos spalvų medalius.

Į šiais metais pirmąsias badmintono varžybas atvyko 63 sportininkai iš šešių šalies miestų. Jie rungtyniavo U-11 (iki 11 metų) ir U-15 (iki 15 metų) amžiaus grupėse. ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos ketvirtokas Mantas Jokubaitis tarp 13-os vienuolikmečių užėmė trečiąją vietą. Berniukų dvejetų varžybose jis su klaipėdiečiu M. Lukonu laimėjo antrąją vietą.

U-11 grupėje žaidusios ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos ketvirtokė Vakarė Trakšelytė ir trečiokė Ula Kasparavičė tarp 17 mergaičių užėmė atitinkamai ketvirtąją ir devintąją vietas. Bet jos labai sėkmingai kovojo dvejetų varžybose – pateko į finalą. Deja, lemiamą susitikimą pralaimėjo Ignalinos ir Vilniaus atstovių porai, ir turėjo tenkintis antrąja vieta.

Tauragės rajono praėjusių metų geriausių sportininkų apdovanojimuose Jaunojo talento nominaciją laimėjusi ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos trečiokė Viltė Paulauskaitė nutarė savo galimybes pasitikrinti U-15 badmintonininkų grupėje, kadangi tarp vienuolikmečių badmintonininkių ji nebūtų sulaukusi rimtesnio varžovių pasipriešinimo. Laimėjusi pirmąjį susitikimą, Viltė pateko į ketvirtfinalį. Čia jos varžove buvo penkeriais metais vyresnė klaipėdietė S. Galdikaitė. Atkaklią kovą 21:19, 21:16 laimėjo uostamiesčio atstovė. Tauragietė į pusfinalį nepateko. Po to ji laimėjo dar du susitikimus ir tarp 14 merginų užėmė aukštą penktąją vietą.

Bet šioje grupėje žaidę tauragiškiai V. Paulauskaitė ir ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos šeštokas Rokas Jokubaitis neliko be apdovanojimų. Jie trečiąją vietą užėmė mišrių dvejetų varžybose.

Nuotraukose: 2015 metų geriausio Tauragės rajone trenerio nominaciją laimėjęs Jonas Šileris su U-11 grupėje medalius iškovojusiais savo ugdytiniais (iš kairės) V. Trakšelyte, U. Kasparaviče ir M. Jokubaičiu; bronzos medalių laimėtojai V. Paulauskaitė ir R. Jokubaitis.