22 Rugsėjis 2019, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Visos šventės ateina ir vėl išeina. Jų džiaugsmas – tik akimirkos, mūsų gyvenimuose paliekančios atmintį, pėdsaką. Kaip ir kiekvienais metais, labiausiai Skaudvilės specialiosios mokyklos vaikučiai laukia Kalėdinio renginio.

Jau prieš mėnesį visa Skaudvilės specialiosios mokyklos bendruomenė pradėjo plušėti. Mokiniai su mokytojomis gamino karnavalo kaukes ir ruošė pasirodymus, puošė mokyklą, gražino aplinką, kiti užsiėmė organizaciniais reikalais. Taigi ir šiais metais, pasibaigus pasiruošimo šurmuliui, gruodžio 20 d. į mokyklą susirinko mokinių tėveliai, globėjai, svečiai. Iš ryto tėveliai turėjo galimybę pabendrauti su klasės vadovais, aptarti mokinių ugdymosi pasiekimus, pasidalinti pasiektais rezultatais. Vėliau buvo pakviesti į mokyklos salę.

Šventė prasidėjo stebuklingų žaislų krautuvėlėje, kurioje šeimininkavo pardavėja. Vaikai pavirto žaislais: kas ledinukais (Emilijos šeimyna), kas ožiukais (Danutės šeimyna), uodais (Virginijos šeimyna), pimpačkiukais (Linetos šeimyna), beždžioniukais (Loretos šeimyna), o likusieji - snaigėmis, angelais, nykštukais. Renginys buvo ypatingas, nes pasirodymų metu vaikai  stengėsi parodyti viską, ką išmoko geriausiai ir gražiausiai. Jie dainavo, šoko, inscenizavo, džiugino visus susirinkusius, įsijausdami į savo vaidmenis. Linksmybių neišvengė ir kartu su vaikais traukiniu atskubėjęs Kalėdų senelis - jis, išdalinęs dovanas, šoko ir dainavo su vaikais. Šventėje svečiavosi Skaudvilės parapijos klebonas Alvydas Bridikis, jis džiaugėsi, kad gražūs vaikų pasirodymai sugrąžino jį į vaikystę, linkėjo visiems prasmingai sutikti Šv. Kalėdas.Gerų ateinančių metų  linkėjo mokyklos pavaduotoja Vaida Baršienė, ji pasidžiaugė gražia švente, padėkojo visiems už dalyvavimą. Visų veiduose atsispindėjo džiaugsmas ir geros emocijos. Skambant nuotaikingai muzikai šventės dalyviai dalinosi įspūdžiais.

Skaudvilės spec. mokyklos vyr. mokytoja Rolanda Lukošienė

 

Komentarai

 #
vėl nelabasis svaikina
 
 #
cia Skaudviles vaikuciai, eik i banzycia jei velniai vaidenasi
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija