20 Vasaris 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Reakcijon užsukęs nuolatinis mūsų laikraščio skaitytojas (pavardė redakcijai žinoma) išsakė savo ir daugelio miesto centre gyvenančių tauragiškių pageidavimą, kad reklaminiai stendai galėtų stovėti labiausiai žmonių lankomose vietose, pavyzdžiui, kad ir prie ūkininkų turgelio.

Garbaus amžiaus skaitytojas įsitikinęs, kad jeigu reklaminiams stendams būtų parenkamos vietos, kur lankosi daugiausiai žmonių, tuomet ir renginiuose lankytųsi daugiau tauragiškių. Pasirodo, jam ne kartą yra tekę nusivilti, jog reklamą apie norimą pamatyti renginį pastebėjęs per vėlai, kai šis jau įvykęs.
-    Atėjęs apsipirkti į turgelį, jei čia būtų reklaminis stendas, galėčiau ir apie mieste vykstančius renginius paskaityti, juk ne visi laikraščiuose reklamuojami, tačiau dabar specialiai turiu eiti iki Moksleivių kūrybos centro, kur yra pagrindinis reklaminis stendas. O juk čia lankosi tik moksleiviai, MKC darbuotojai, dar aplinkinių įstaigų darbuotojai. Parduotuvių čia nėra, todėl didžioji masė žmonių nepraeina. Manau, mano siūlymui įrengti reklaminį stendą prie ūkininkų turgelio pritartų ir daugiau tauragiškių, gyvenančių miesto centre, - dėstė savo mintis „Tauragiškių balso“ skaitytojas.
Jo pasiūlymą pateikėme Kultūros centro direktoriui Virginijui Bartušiui. Šis nė kiek nenustebo:
- Gauname nemažai panašių pasiūlymų, tai jau buvo svarstyta ir savivaldybėje, o šiuo metu jau yra pradėtas rengti projektas. Planuojama, kad mieste turėtų būti apie 12 vietų, kur stovės reklaminiai stendai – ir prie ūkininkų turgelio, ir prie didžiojo turgaus, ir Tarailių mikrorajone, ir kitose daugiau žmonių lankomose vietose.
 

Kristina NEVELKIENĖ

Komentarai

 #
pagaliau gal atsibusite renginiu organizatoriai.
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija