17 Spalis 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 


Tadas Jokūbas Meiželis gimė 1944 m. lapkričio 9 d. Švėkšnoje, Šilutės rajone. Mokėsi Švėkšnos vidurinėje mokykloje, 1963 m. įstojo į Vilniaus universitetą, kur įgijo žurnalisto profesiją. Nuo 1966 m. dirbo Šilutės rajono laikraščio skyriaus vedėju, redaktoriaus pavaduotoju. Nuo 1982 iki 2007 m. dirbo „Tauragiškių balso“ redaktoriumi, vėliau – korespondentu.
Nepailstantis žurnalistas Tadas Jokūbas Meiželis išleido apybraižų ciklą „Mūsų kaimeliai“, redagavo ir dalyvavo išleidžiant „Žemaičiuose girdėtus anekdotus“ – iš viso 13 tomelių, parengė ir išleido „Tauragės enciklopediją“.
Tadas Jokūbas Meiželis buvo tarsi įaugęs į miesto gyvenimą. Jis nuolat domėjosi tuo, kas vyksta mieste, dalyvavo kultūriniuose, visuomeniniuose renginiuose. Jam rūpėjo miesto problemos, kaimo žmonių gyvenimas.
Lygiai metus ryžtingai kovojęs su klastinga liga, jis niekada nesiskundė, nenuleido rankų, buvo tarsi stiprybės ir optimizmo pavyzdys aplinkiniams. Iki paskutinės dienos dirbo su dideliu entuziazmu ir užsidegimu. Liko neišsakytos paskutinės „Mintys balsu“, kur norėta padėkoti gydytojams už jų nuoširdų darbą, už viltį jos trokštantiems.
Tadas Jokūbas Meiželis – rūpestingas tėvas, mylintis senelis. Su žmona Albina užaugino tris dukras – Neilą, Donaldą ir Vasarę, džiaugėsi penkiais anūkais - Austėja, Jogile, Juta, Melisa ir savo bendravardžiu Jokūbėliu. Jo šviesus atminimas – dvasios stiprybė, beribis gebėjimas dirbti, vidinė energija išliks jo artimųjų, bendradarbių, visų jį pažinojusiųjų atmintyje.
Dėkojame likimui, kad jis mus suvedė, kad buvome ir dirbome kartu.

Su velioniu galima atsisveikinti nuo gegužės 4 d. 13 val. "Rimtijos" laidojimo namų didžiojoje salėje. Į amžino poilsio vietą Tadas Jokūbas Meiželis bus išlydėtas šeštadienį - gegužės 5 d.

Bendradarbiai
 

Komentarai

 #
Užuojauta šeimai...
 
 #
Labai gaila :(
 
 #
Tadas, tai Tauragės žurnalistikos epocha.Stiprybės šeimai ir artimiesiems.
 
 #
vaje kaip gaila.
 
 #
Užjaučiame artimuosius.. :(
 
 #
zinojau tik is matymo si zmogu-bet is jo sklido tik siluma,geris.....
 
 #
skaitydavau jo mintys balsu toks nuosirdus zmogus buvo gaila kad paliko si pasauli ...
 
 #
Pazinojau si zmogu,uzuojauta jo seimai
 
 #
Ilsėkis ramybėje, mielas mano žemieti, vaikystės mokyklos dauge.
 
 #
labai gaila ilsekis ramybeje uzuojauta namiskiams
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija