5 Balandis 2020, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Kristina NEVELKIENĖ

Integruotą biologijos, technologijų, dailės parodą „Pavasario akimirkos“ organizavo technologijų mokytojai Fabijonas Srugys, Daiva Danienė, dailės mokytoja Evelina Norušienė ir biologijos mokytoja Rima Lebrikienė. Parodoje eksponuojama apie 40 inkilėlių, kuriuos pagamino 5-10 klasių moksleiviai. Šalia inkilėlių gražiai įkomponuota ir piešinių paroda „Aš noriu gyventi“, skirta Pasaulinei žemės dienai paminėti.
Technologijų mokytojo metodininko Fabijono Srugio teigimu, vaikai labai aktyviai įsijungė į paukščių namelių gamybą. Nors daugiausiai inkilėlių pagaminta varnėnams, tačiau neliko nuskriausti ir kiti paukščiai. Parodoje eksponuojama inkilėlių didžiajai zylei, margasparnei musinukei, žalvarniui, bukučiui, čiurliui, naminei pelėdai, klykuoklei.
- Visi šie inkilėliai minint Pasaulinę žemės dieną bus padovanoti paukšteliams. Nedidelė jų dalis liks prie mokyklos, kad giesmininkai džiugintų ir mus, kiti keliaus į Oko mišką. Jau esame susitarę su girininku, kad paims inkilėlius ir pakabins juos medžiuose pamiškėse, nes miškininkai geriausiai žino, kur yra kokių paukštelių gyvenamos vietos, - sakė Fabijonas Srugys.
Mokytojo teigimu, dabar, kol eksponuojama paroda, patys mokiniai išrinks geriausius darbelius, mokytojai jų pasiūlymus apibendrins, ir antradienį, minint Žemės dieną, bus apdovanoti geriausių inkilėlių ir gražiausių piešinių autoriai.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija