17 Spalis 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Liepos 16 d. Skaudvilėje vyko mažojo futbolo turnyras Tauragės  rajono garbės piliečio Jono Bakšo taurei laimėti. Skaudvilės gimnazijos stadione išsirikiavo keturios komandos: Skaudvilės "Ančia", "Ryšininkas", svečiai iš Tytuvėnų ir Viduklės. Varžybos vyko vieno rato sistema, o komanda nugalėtoja buvo išrinkta ta, kuri surinko daugiausiai taškų.
Pirmieji į aikštelę išbėgo Viduklės ir Tytuvėnų  žaidėjai.  Ilgą laiką rezultatui esant lygiam, t.y. 1:1, savo pranašumą varžybų pabaigoje įrodė tytuvėniškiai, nugalėję savo varžovus rezultatu 3:1. Antrosiose varžybose susitiko dvi Skaudvilės miestelio komandos -  tai Jono Bakšo "Ryšininkas" ir daugkartiniai šio turnyro prizininkai "Ančia". Visų rungtynių metu vyko bekompromisinė kova - nė vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo, rezultatas - 1:1. Kiekvienai komandai sužaidus po tris varžybas, pirmąją vietą, surinkus septynis taškus, pelnė Kelmės rajono Tytuvėnų komanda. Šiame turnyre ypač sustiprėjusi ir surinkusi penkis taškus džiaugėsi komanda "Ryšininkas", jai atiteko 2-oji vieta, trečioji - "Ančios" komandai, o ketvirtieji liko vidukliškiai.
 Po rungtynių vyko apdovanojimai. Dalyvius sveikino ir apdovanojo turnyro organizatorius Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys dr. Arūnas Beišys ir Tauragės rajono savivaldybės garbės pilietis Jonas Bakšas. Geriausi komandų žaidėjai buvo apdovanoti asmeninėmis dovanėlėmis. Renginio metu pasveikintas ir neseniai savo gimtadienį atšventęs UAB ,,Ryšininkas“ vadovas Jonas Bakšas. Atsidėkodamas už tradicija tapusiu jo vardo turnyrą, J. Bakšas renginio organizatoriui dr. Arūnui Beišiui įteikė proginį auksinį medalį, skirtą 2016 m. Europos futbolo čempionatui Prancūzijoje, o sidabrinį medalį - "Ančios" komandos vadovui, futbolo entuziastui Petrui Čerauskui.

Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams – Tauragės r. savivaldybei,  informaciniam rėmėjui UAB „Tauragiškių balsas“, partneriams – Skaudvilės specialiajai mokyklai ir Skaudvilės gimnazijai.

 

 

 

Komentarai

 #
Saunuoliai
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija