20 Vasaris 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Ketvirtadienį redakciją pasiekė skaitytojo laiškas, kuriame pasakojama, kaip nejaukiai jis pasijutęs eidamas sekmadienį (rugsėjo 2 d.) į bažnyčią ir pamatęs M. Mažvydo alėjoje apverstus kelis ją puošusius gėlių vazonus. Ketvirtadienio rytą buvo apversti ir likusieji vazonai su gėlėmis.

„Žmogaus rankų išpuoselėtos gėlytės džiugino tiek didelius, tiek mažus. Tą rytą pašiurpau – kelios vazos buvo apverstos dugnais į viršų, o gyvos gėlės prispaustos po sunkia vaza tarsi šaukėsi pagalbos. Bandžiau pakelti vazas, bet man, aštuoniasdešimtmečiui, jos pasirodė per sunkios. Ėjau likusį kelią iki Šv. Trejybės bažnyčios negalėdamas susikaupti, vis galvojau, koks nužmogėjimo procesas vyksta, kam gali užkliūti nekaltos gėlės, džiuginusios ir raminusios praeivį“, -  samprotauja skaitytojas.
Ketvirtadienio popietę redakciją pasiekė dar vienas pranešimas – prie evangelikų liuteronų bažnyčios suniokotos likusios gėlių vazos.
Nuvykus į M. Mažvydo alėją, joje jau nebebuvo nė vienos vazos – seniūnijos darbuotojai jas buvo išsivežę. Pamačiusi, kad dairausi, užkalbino į darželį ėjusi parsivesti sūnaus mamytė. Ji pasakojo, kaip kraupiai atrodė vandalų  nusiaubta alėja rugsėjo 3-osios rytą, kai vaikai su gėlėmis skubėjo į mokyklas ir darželius. Panašus vaizdas pasikartojęs ir ketvirtadienio rytą. Nejaugi tapome bejėgiai prieš kelis miesto vandalus?
Miesto seniūnija praneša, kad iš viso buvo suniokoti 6 gėlių vazonai, laimė, kad jie nesudaužyti. Padaryta 80 litų žala. Apie vandalizmą informuotas Tauragės vyriausiasis policijos komisariatas. Visi vazonai išvežti į sandėlį, kur saugiai lauks pavasario, nes rudenį atsodinti gėlių jau nebeverta.
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Simonos Šniaukštaitės teigimu, vakar vandalai, nusiaubę M. Mažvydo alėją, dar nebuvo rasti, tyrimas tebevyksta.
 

Kristina NEVELKIENĖ

Komentarai

 #
ar kas nors jų ieško? Čia ne kokių baisių chuliganų darbas, o vaikėzu, kurie vakarais ten trinas ir neturi kur jėgos dėt. Tik kur žiūri tų vaikučių tėveliai, kai tamsoj vaikai dar suoliukų saulėgražas gliaudo.
 
 #
žinoma, tai smerktinas poelgis, bet mano akiai tai ir nelabai vykęs sprendimas tomis vazomis užgriuozdinti taką - nėra erdvės pojūčio..
 
 #
Turbūt didesnio budulių skaičiaus kaip Tauragėje, niekur kitur nėra...
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija