20 Sausis 2020, Pirmadienis

 

Pirmas
 
Garbingas trofėjus- sausio 11 dieną Vilniuje Lietuvos imtynių čempionate iškovota nugalėtojo Edgaro Venckaičio taurė – vakar perduotas Tauragės rajono savivaldybės merui Pranui Petrošiui.
Tauragės rajono savivaldybei garbė priimti šią varžybų taurę. Pasak mūsų miestą ne viename Lietuvos bei Pasaulio čempionate savo pergalėmis garsinančio sportininko, šis trofėjus- tai padėka savivaldybei už bendradarbiavimą, paramą bei pagalbą ruošiantis bei vykstant į čempionatus.
Sausio 11 dieną Vilniuje vykusiame Lietuvos imtynių čempionate kovojo trijų olimpinių sporto šakų meistrai. Graikų-romėnų imtynių rungtyje jėgas išmėgino 82 atletai, atvirame moterų imtynių čempionate kovojo 64 sportininkės, laisvųjų imtynių čempionate dėl medalių varžėsi 68 imtynių meistrai. Iš viso rungėsi 214 dalyvių.
Šis čempionatas išskirtinis – šiemet švenčiama jo 90 metų sukaktis.
Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionate 71 kg. svorio kategorijoje Edgaras Venckaitis iškovojo pirmąją vietą. Puikiai sekėsi ir 75 kg. svorio kategorijoje kovojusiam bei čempionu tapusiam Valdemarui Venckaičiui. Lietuvos laisvųjų imtynių čempionate garbingą antrąją vietą užėmė 125 kg. svorio kategorijoje varžęsis Tomas Pakutinskas.
Priimdamas čempiono taurę, Tauragės rajono meras pasveikino imtynininką, padėkojo jam už atkaklumą, ryžtą ir tvirtą charakterį, kovojant dėl Lietuvos garbės. Pasidžiaugta , kad ne vienas iš Tauragės kilęs sportininkas tęsia turtingas Lietuvos imtynių tradicijas ir garsina mūsų miestą , kaip stiprių žmonių kraštą.

Komentarai

 #
džiaugiuosi sportininku kuris atstovauja Tauragę, ją garsina, o laimėjimą pripažysta ne tik kaip asmeninę pergalę.
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija