7 Balandis 2020, Antradienis

Pirmas

Likus vienam turui iki LFF I lygos antrojo rato finišo, dalyvaujančios komandos atiduoda visas jėgas dėl geresnės pozicijos turnyro aštuntuke.

Galimybę tapti vienvaldžiu lygos lyderiu turėjo sostinės MRU klubas (44 taškai), išvykoje tris kartus pirmavęs prieš Kazlų Rūdos „Šilą" (38 tšk.), tačiau išleidęs pergalę per paskutinę rungtynių minutę. MRU klubą pavijo pergales šventę Utenos „Utenis" ir Kauno „Spyris".

Svarbius 3 taškus XXV ture pelnė Kėdainių „Nevėžis" (40 tšk.) bei į aštuntą vietą sugrįžusi Jonavos „Lietava" (34 tšk.).

Rezultatyvios lygos lyderių rungtynės

„Utenis" savo sirgalių akivaizdoje nesunkiai įveikė „Šilutės" komandą rezultatu 4:0. Aukštaitijos klubas pirmą kartą pateko į I lygos lyderių gretas dėka Povilo Lukšio, Žilvino Banio ir vėlyvų Egidijaus Varno, Elvio Daraškevičiaus įvarčių.

Permainingos MRU ir „Šilo" rungtynės žiūrovams padovanojo net 8 įvarčius ir trilerį susitikimo pabaigoje. Vilniečiai pirmavo po efektingų Gedimino Paberžio ir Nikolajaus Misiuko įvarčių. Šeimininkai po pertraukos perėmė iniciatyvą ir pasinaudojo svečių gynybos spragomis - greitą įvartį pelnė Audrius Veikutis, o 11 metrų baudinį realizavo Mantas Samusiovas.

MRU lyderiu tapo brazilas Alisonas Silva, individualų reidą kairiajame aikštės krašte užbaigęs įvarčiu. „Šilas" netruko susitelkti puolimui ir vėl išnaudojo erdves prie svečių vartų - A. Veikutis antrą kartą netrukdomas smūgiavo į vartus. Netrukus po šio epizodo Alisonas Silva tolimu šūviu vėl suteikė vilniečiams persvarą. „Šilas" iki susitikimo pabaigos veržėsi į atakas ir uždirbo baudinį priešais vartus - Aurimo Tamaliūno smūgis išplėšė dramatiškas lygiąsias 4:4.

Kaune derbyje sėkmingai pasirodė „Spyrio" puolėjas Donatas Stulga, susitikimo pradžioje atlikęs dublį. Įpusėjus pirmajame kėlinyje Erikas Skripkinas pelnė pirmą „Stumbro" įvartį, tačiau Lukas Sendžikas netrukus atstatė dviejų įvarčių persvarą.

Antroje rungtynių pusėje Darius Maciulevičius sumažino „Spyrio" persvarą, tačiau pastarasis klubas sugebėjo išsaugoti pergalę rezultatu 3:2. Nepaisant šios nesėkmės, „Stumbras" turi vienas rungtynes su Tauragės „Tauru" atsargoje ir prieš XXVI turą gali pakilti į pirmą vietą.

Kova dėl patekimo į aštuntos vietos nebaigta

„Lietava" rungtynėse prieš „Palangą" iškovojo triuškinančią pergalę 1:5 ir susigražino vietą aštuntuke. Jonaviškių įvarčių santykį pagerino Aivaro Lyberio dublis antrajame kėlinyje.

„Tauro" stovykloje - nusivylimas dėl apmaudaus pralaimėjimo 0:1 Kėdainių „Nevėžiui". Kėdainiškiai antrajame kėlinyje žaidė dešimtyje, tačiau dėka vėlyvo Nerijaus Kestenio įvarčio išplėšė pergalę ir pakilo į penketuką.