18 Vasaris 2020, Antradienis

 

Pirmas
 

Liepos 12-14d. vyks šventiniai renginiai, skirti Žemaitijos pirmojo paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose 800 metų jubiliejui.

Renginių programą rasite čia: http://bit.ly/30hUfBh

Liepos 12-14d. vyks nacionalinė istorinė mokslinė konferencija „Žemaitijos visuomenės iššūkiai bei transformacijos XIII – XVIII a.: regionas ir valstybė“.

Konferencijos programą rasite čia: http://bit.ly/30kz2qw

Liepos 12 d. 20.30 val. visi meno mėgėjai, istorijos entuziastai bei norintys turiningai praleisti laisvalaikį,  kviečiami į Skaudvilės seniūniją, Ivangėnų (Karšuvos) kaimą. Ant Ivangėnų piliakalnio įvyks muzikinė drama pagal Vytauto Klovos operą „Pilėnai“.

„Legenda apie Pilėnus“ pasakoja apie išdavystę, kurią patiria Pilėnų kunigaikštis Margiris. Įdukros Mirtos išduotas, Margiris su savo kariais narsiai kaunasi prieš kryžiuočius, tačiau priešo pajėgos pasirodo esančios stipresnės. Nematydami vilties atsilaikyti ir suvokdami savo pralaimėjimą, Pilėnų gynėjai galiausiai pasirenka mirtį.

Pagrindinius vaidmenis „Legendoje apie Pilėnus“ atlieka tautinių dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“ bei ansamblio draugai, žymūs operos solistai – Liudas Mikalauskas, Ramūnas Urbietis, Arūnas Malikėnas, Tadas Girininkas ir kiti.

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia: http://bit.ly/2xytcVZ

https://www.facebook.com/events/2379987088952711/

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija