13 Lapkritis 2019, Trečiadienis

 

Pirmas
 

Tauragėje poetų ir bardų vakaras „Prie garažų“ pradėtas organizuoti 2011 metais. Koncerto vieta –  vidinis Viešosios bibliotekos kiemelis,  prie garažų. Maloniai kviečiame nemokamai pasimėgauti puikia, profesionalia muzika ir poezija. 

DALYVIAI: 

Domantas Razauskas ir grupė „VOS VOS“.

Įvairiausiais stiliais žongliruojantis kūrėjas persikelia į visai kitokį – roko muzikanto, amplua. Šį kartą jis pasirodys su specialiai naujai programai suburta grupe „Vos Vos“.  

„Vos Vos“ programoje Domanto senos ir visai naujos, specialiai šiai grupei parašytos, dainos suskamba kitaip nei akustiniuose koncertuose. Bene pagrindiniu akcentu tampa elektrine gitara grojantis Jonas Krivickas „Kreivas“, anksčiau ilgą laiką grojęs su „Skyle“. Kiti muzikantai – ilgamečiai Domanto scenos partneriai Marius Leiburas (mušamieji) ir Paulius Rukas (bosas).

Rimantė Naujanyte-Bjelle. 

Rimantė  grupėje Bjelle ir PERU debiutavo 2010 m. Lietuvos talentų 2-ojo sezono atrankoje, atlikę grupės vokalistės Bjelle sukurtą dainą „Brolužis“. Po šio pasirodymo Bjelle ir PERU išgarsėjo visoje šalyje ir jau buvo laikomi vienais konkurso favoritų. 2012 m. pradžioje M.A.M.A. apdovanojimuose 2011 kolektyvas buvo nominuotas metų debiuto kategorijoje. Šiuo metu Bjelle atlieka savo solinę programą. 

Alvydas Šlepikas – poetas, režisierius, aktorius, scenaristas, Lietuvos rašytojų sąjungos ir Lietuvių PEN centro narys. Koncerto intarpuose jis skaitys savo kūrybos poeziją. 

Renginį finansuoja Lietuvos kultūros taryba,

Tauragės rajono savivaldybė ir privatūs rėmėjai

Bibliotekos informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija