21 Spalis 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Per kiekvienas Kalėdas ir didelis, ir mažas laukia Kalėdų Senelio. O ar kas susimąstė, kaip jis gyvena per metus? Ar Senelis atostogauja? O kur? Šita paslaptis buvo atskleista gruodžio 12 d. Skaudvilės mieste. Jau tradicija tapusios Kalėdų  Eglutės įžiebimo šventės metu žmonių akyse teatralizuoto vaidinimo pagalba greitai prabėgo visi metų laikai. Skambėjo dainos, grojo muzika, aidėjo šventinis šurmulys. Skaudviliškius savo šokiais sveikino Tauragės r. Adakavo mokyklos -  daugiafunkcio centro mokytojos. Žemė sukosi ir sukosi... Atėjo gruodis ir kažko pritrūko... Scenoje kabojo tik Kalėdų Senelio rūbai... O kur pats Senelis? Laimė, jis suspėjo... paskutinę akimirką Skaudvilės oro uoste nusileido lėktuvas iš Havajų. Iš atostogų grįžo Senelis! Su Seneliu atvyko  dvi žavios stiuardesės, kurios lydėjo  jį kelionės metu ir padėjo išdalinti lauktuves... Stebuklingi Senelio žodžiai padėjo įžiebti puošnią Kalėdų Eglutę, kurią dovanojo Onutė ir Jonas Vasiliauskai.      

Šventę organizavo LSDP Tauragės skyriaus Skaudvilės grupė ir jos pirmininkas dr. Arūnas Beišys.  Į šventę atvyko gausus būrys svečių: Tauragės r. savivaldybės meras Pranas Petrošius, Tauragės r. savivaldybės administracijos direktorius Algirdas Mosėjus, Tauragės r. savivaldybės direktoriaus pavaduotoja Aušrinė Norkienė, LSDP Tauragės skyriaus pirmininko pavaduotojas Vaclovas Karbauskis, Skaudvilės parapijos klebonas Gintaras Lengvinas, Skaudvilės seniūnas Virginijus Budvytis,  LSDP Seimo nario Broniaus Paužos padėjėja.

Tauragės r. savivaldybės meras Pranas  Petrošius sveikino šventės organizatorius ir dalyvius bei linkėjo tikėti kalėdiniu stebuklu. Šventinės rimties ir susiklausymo linkėjo Skaudvilės parapijos klebonas Gintaras Lengvinas.

Šventės šeimininkas dr. Arūnas Beišys dėkojo už nuoširdžią pagalbą rėmėjams: generaliniam rėmėjui Tauragės r. savivaldybei, rėmėjams: LSDP Tauragės skyriui, LR Seimo nariams Broniui Paužai, Dariui Petrošiui, UAB „Ryšininkas“, UAB „Suvirkšta“, seniūnaitei Vidai Ilginienei, Skaudvilės seniūnijai, Jurbarko r. Eržvilko seniūnui Gintarui Kaspučiui, partneriui - Skaudvilės specialiosios mokyklos direktoriui Rolandui Beišiui ir jo komandai, informaciniams rėmėjams: UAB „Tauragiškių balsui“, Tauragės kabelinei televizijai;.

Štai kur atostogauja Kalėdų Senelis...

 

   

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija