21 Spalis 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Gruodžio 3 dieną 22 Žalgirių gimnazijos mokiniai varžėsi dėl nominacijos „Geriausias krepšinio fanas“ ir bilietų į Kauno „Žalgirio“ varžybas, kurios vyks gruodžio 19 dieną, Kauno Žalgirio arenoje. Mokiniams teko nelengva užduotis: teorijos žinių patikra, baudų ir tritaškių varžybos.

Mokiniai su entuziazmu rinkosi aktų salėje, kur vyko pirmasis renginio etapas – teoriniai klausimai. Šį etapą sudarė dvi dalys: 10 klausimų testas su pasirenkamaisiais atsakymų variantais ir dar 10 klausimų, į kuriuos mokiniai turėjo atsakyti savarankiškai. Visi buvo maloniai nustebinti mokinių žiniomis apie krepšinį visame pasaulyje, kadangi klausimai, į kuriuos jie turėjo atsakyti, buvo išties nelengvi. Pasibaigus pirmajam etapui, mokiniai ėjo į sporto salę varžytis taiklumu metant baudas bei tritaškius. Pasibaigus įnirtingai kovai, paaiškėjo ir nugalėtojai.

Taigi, renginio pabaigoje paskelbti 3 teorijos ir 3 praktikos nugalėtojai:

Dainius Petraitis Ib,
Edgaras Taroza IIa,
Ernestas  Nikitinas IId,
Vilintas Kairys IVs1,
Paulius Parnarauskas IVs1,
Laura Katauskytė IVb1.

Šie krepšinio fanai buvo apdovanoti bilietais į Kauno „Žalgirio“ varžybas, kuriuos nupirko renginio rėmėja – Medea klinika, kuriai tariame nuoširdų Ačiū!

Renginį organizavo istorijos mokytoja Daiva Juškienė ir kūno kultūros mokytojas Ričardas Brazaitis. Teorijos užduotis paruošė Tautvydas Juška  (IV t1klasė).

                                 Kristė Trijonytė, IIa klasės  mokinė

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija