7 Balandis 2020, Antradienis

 

Pirmas
 

Konferencijoje aptarti Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektų įgyvendinimo rezultatai.

Sausio 31 dieną Savivaldybėje vyko Bendruomenės sveikatos tarybos surengta konferencija, kurioje aptarti 2018 m. įgyvendintų Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos ( VSRSP) projektų rezultatai. Konferencijoje dalyvavo ir savo įgyvendintus projektus pristatė visuomenės sveikatos, ugdymo įstaigų, visuomeninių organizacijų, bendruomenių atstovai, Bendruomenės sveikatos tarybos nariai.

Konferencijos metu akcentuota, kad 2018 m. VSRSP projektams finansuoti  buvo skirta 26620 tūkst. eurų,  pateikti 33 projektai. Įvertinus pateiktus projektus, finansuotas – 31.

Bendruomenės sveikatos tarybos pirmininkė Iveta Skurvydienė informavo apie 2018 m. projektų įgyvendinimo efektyvumą, jų atitikimą VSRSP prioritetinėms kryptims, naudingumą Tauragės rajono savivaldybės gyventojams.

Konferencijos dalyviai pristatė savo įgyvendintus projektus, aptarė jų stiprybes ir silpnybes,  diskutavo dėl kai kurių projektų aktualumo atskiroms gyventojų grupėms.

Susirikusiems taip pat buvo pateikta informacija apie 2019 m. Visuomenės  sveikatos rėmimo specialiosios programos projektų pateikimo datą, prioritetines kryptis, vertinimo kriterijus.

Savivaldybės informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija