20 Vasaris 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad nuo šių metų birželio 1-osios visą vasarą, kiekvieną savaitgalį, policijos pareigūnai šalies keliuose vykdys reidus, skirtus transporto priemonių vairuotojų blaivumui, apsvaigimui nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų tikrinti.

Visą savaitę, birželio 4–10 dienomis, daugelyje Europos šalių, taip pat ir Lietuvoje, vykdoma Europos kelių policijos tinklo (TISPOL) inicijuota saugaus eismo akcija, kuri taip pat skirta kontroliuoti vairuotojų elgesį prie vairo ir tikrinti jų blaivumą.
Per keturis šių metų mėnesius mūsų šalyje eismo įvykiuose žuvo 78 žmonės, t. y. 2 daugiau negu praėjusiais metais per tą patį laikotarpį. Tarp žuvusiųjų: 27 pėstieji, 26 vairuotojai, 16 keleivių, 6 dviračių ir 2 mopedų vairuotojai. Dėl neblaivių vairuotojų kaltės užregistruota 70 eismo įvykių – 21 įvykiu daugiau nei 2011-aisiais per sausio–balandžio mėnesius. Juose žuvo 7 žmonės (3 daugiau) ir 101 sužeistas (39 daugiau).

Komentarai

 #
Na, čia vistik manau riikea skirtis sistemines problemas (apie nebaudžiamumą) ir va tokio kvailio veiksmus kažkur lokalioje vietovėje.Sisteminiai dalykai be abejonės yra aukščiausių vadovų reikalas ir jų atsakomybė. Būtent iš ten turi prasidėti iniciatyva ir turi būti vykdoma nebaudžiamumo panaikinimo politika. Kad kiekvienas žinotų, jog už savo darbelius riikea atsakyti.Tačiau šiuo atveju imti aukščiausias galvas yra perdėta. Arba tai yra patogi proga nuimti nepatogius žmonės, arba tai yra patogi proga žmogui pasitraukti (jei jis norėjo, bet na nebuvo motyvo).Konkretaus pareigūno teisinti jokiais būdais negalima, bet nereikia tikėtis, kad jo vadovai stovi ir žiūri ką pareigūnas veikia po darbo. Asilų visada ir visur buvo, yra ir bus. Dabar galima perskaityti, kad konkretus pareigūnas buvo puikiai dirbantis ir t.t., o štai pyst ir iššovė lazda Tai dėl kiekvieno tokio durnelio keisime generalinius komisarus ir ministrus?
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija