20 Vasaris 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Jau šį šeštadienį, 18 valandą, Kultūros rūmuose pirmą kartą Tauragėje vyks 2012 metų šauniausios močiutės rinkimai. Savo jėgas įvairiose rungtyse išbandyti pasiryžo 6 dalyvės, o kam atiteks šauniausios močiutės titulas ir dviejų dienų kelionė į Krokuvą – nuspręs kompetentinga komisija.

Kaip informuoja šio renginio organizatorius – vienas iš „Tauragės radijo“ įkūrėjų Valdas Latoža -  taip siekiama visuomenei pristatyti pačias drąsiausias, šauniausias krašto močiutes ir promočiutes, pasiryžusias atskleisti savo gabumus ir talentus. Renginio metu bus renkama elegantiškiausia, darbščiausia, linksmiausia, išmintingiausia močiutė, šauniausia šokėja, šauniausias anūkas ir anūkė bei publikos numylėtinė, kurią renginio metu galės rinkti žiūrovai.
Vakaro programoje susirinkusieji stebės ne tik drąsiausias Tauragės krašto močiutes, bet ir atvykusius svečius – dainų autorę ir atlikėją Giuliją, vaikų muzikos studijos „Arlekinas“ bei šokių kolektyvo „Skrydis“ pasirodymus, „Tauragės radijo“ jauniausios laidų vedėjos Marijos Vasiliauskaitės ir Ugnies choro ruošiamą muzikinį siurprizą.  

 

Pristatome kandidates:

Audronė Sudeikienė – 42 metų ūkininkė iš Gaudaičių kaimo. Moteris augina nemažą būrį vaikų, turi 3 metų anūkę Viltę. Mėgsta dainuoti, šokti, megzti, žiūrėti filmus. Mėgstamiausias Audronės atlikėjas – Andrius Mamontovas. Gyvenimo credo – „Niekada nesakyk niekada“. Save laiko valdinga ir emocinga moterimi.

Elena Liutvinienė – 64 metų bibliotekos darbuotoja iš Lomių. Džiaugiasi keturiais anūkėliais. Moteris mėgsta groti, vaidinti, prižiūrėti augalus. Jos gyvenimo credo – „Nedaryk kitam to, ko nenorėtum, kad darytų tau“. Elena labai vertina rašytojos Jurgos Ivanauskaitės kūrybą, yra ištikima serialo „Volkeris, Teksaso reindžeris“ gerbėja.
E. Liutvinienė yra pelniusi padėką už aktyvų dalyvavimą skaitymo skatinimo projekte ,,Fotonuotraukų konkursas“, už ilgametį ir nuoširdų dalyvavimą kultūrinėje veikloje, už pagalbą steigiant Lomių krašto muziejų, už pagalbą  įgyvendinant kaimo tinklo projektą ,,Lomių krašto kultūros  paveldas, jo plėtra“ ir kitų. Apibūdindama save teigia, kad nors gyvenime teko patirti visko – iki galo liko ištikima šeimai ir knygai.

Gražina Agapova – 65 metų senjora iš Juodpetrių kaimo, Tauragės trečiojo amžiaus universiteto rektorė. Turi penkis anūkus. Mėgsta skaityti, rašyti straipsnius, jai patinka išklausyti, suprasti žmones, moteris neabejinga šokiams, kulinarijai... Jos gyvenimo credo – „Jei gali – duok, nes duoti žymiai maloniau“. Gražina teigia, kad asmeninėje bibliotekoje yra turėjusi apie 14 000 knygų, o vieni iš mėgstamiausių autorių – J. Baltušis, L. Tolstojus. Žavėdavo jau Anapilin iškeliavusios aktorės Mironaitės kūryba, labiausiai vertina klasikinę muziką. Save laiko iki šiol nesusiformavusia asmenybe, dažniausiai nepagrįstai užsispyrusia, tiesmukiška.

Julijona Popendikienė – 53 metų Lankomosios priežiūros darbuotoja iš Lomių, turi 2 anūkes. Mėgsta nerti vąšeliu, eiliuoti, dainuoti, skaityti, vaidinti. Gyvenimo credo – „Nedaryk kitam to, kas nemiela tau pačiam“. Labiausiai mėgsta Maironio eiles, žavisi Vytauto Tomkaus filmu „Tadas Blinda“. Mėgstamiausia atlikėja – Veronika Povilionienė. Save apibūdindama teigia, kad yra moteris, kuri moka džiaugtis, juoktis, mylėti, o kai reikia - supykti ir paverkti.

Klema Fetingienė – 63 metų Tauragės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Mažonų filialo bibliotekininkė, 4 vaikučių močiutė. Mėgsta šokti, dainuoti, plušėti darže, skaityti, karpyti, velti. Viena mėgstamiausių jos autorių – Irena Buivydaitė, atlikėjai Kastytis Kerbedis, Simonas Donskovas. Gali didžiuotis nemažu kiekiu nuveiktų darbų – jos karpinių paroda buvo eksponuojama Tauragės kultūros rūmuose, karpiniais ir paveikslais papuošta Mažonų  kultūros namų salė, bendruomenės patalpos, su mišriu vokaliniu duetu dalyvauta rajoniniame konkurse, pelnytas žiūrovų simpatijų prizas. Apdovanojimai - Darbo veterano, smiginio (I, II vietos medaliai) kaimo bendruomenės ,,Mažonų rytas“, Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos padėkos, garbės raštai. Save apibūdina kaip nedrąsų, paslaugų žmogų, mylimą skaitytojų, šeimos.

Regina Beišienė – 64 metų Pagramančio pagrindinės mokyklos Mažonų skyriaus Pagalbos vaikui grupės mokytoja iš Mažonų kaimo. Turi 5 anūkus, laisvalaikiu mėgsta gaminti maistą, dainuoti, šokti, dalyvauti įvairiuose renginiuose, kartu su mažaisiais ruošti menines programėles, kurti eiles, dainas. Gyvenimo credo – kiekvieną darbą atlikti nepriekaištingai. Yra pelniusi nemažai apdovanojimų - Lietuvos švietimo ministerijos garbės raštas (1984m.), 22 padėkos bei garbės raštai iš Tauragės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus. Save apibūdina kaip labai vaišingą, mylinčią ir mylimą moterį.
 

Vaiva KESERAUSKAITĖ

Komentarai

 #
jeigu renkama Mčiutė iš didžiosios raidės, tai turėtų būti kažką nuveikusi su vaikučiais, o ne kaip išvardinta prie kai krių. Gal jos ir labai daug veiklos turėjo, bet anūkų gal nemato per savo veiklą. Manau, tik vienintelė yra to vardo verta, tai paskutinė moteris. o kitos gali būti renkamos nebent kaip senjoros.
 
 #
Pirmiausia išmok rašyti,paskuj mintis dėstyk.
 
 #
Pas ka gramatikos mokinaisi? Ar Skaudviles lakunu gimazija baigiai?
 
 #
Visos jos šaunios močiutės!
 
 #
Kai niekas neina dalyvauti, Koncevičius savo drauges bibliotekininkes ir kitas kiša, o tas prodiuseris toliau mokosi ant taurages lokiuhu organizuoti renginius
 
 #
Tai dar gerai , kad Tauragėje kažkas kažką daro o tai visai ji mirtų. Tokių prodiuserių tik daugiau, nors Tauragės "lokiuhus" pakultūrins:))))
 
 #
Bibliotekininkė tik viena ir tai buvusi,nes jau šiuo metu pensijoje.Netikslios,pono,žinios.
 
 #
Tai kad yra tu norinciu, facebooke kiek burbuliavo, kad ju nepakviete :DDD
 
 #
Aciu Koncevyciaus draugui :) Esi vienas is tu, kuris susitikes spaudi ranka - ir sypsaisi i veida! Echidna! Pats padaryk geriau, o jeigu nesugebi - geriau tylek, internetini baily!
 
 #
Seniai tokio renginio reikejo. Esu jauna mociute ir zinau ka tai reiskia. Visada buvo ir bus niurgzliu. I juos nereikia kreipti demesio. Organizatoriams linkiu sekmes :)
 
 #
O aš manau, kad yra šaunu, kai mūsų mieste kuriamos naujos tradicijos. Visados sunkiausia oganizuoti pirmą renginį, tai reikia pasidžiaugti tomis, kurios eina į konkursą. Močiutės - pirmyn! Pamatysit, kiek kitais metais bus norinčių! Ir kaip sako Andrius Užkalnis - duskit, pavydolei!
 
 #
Jūs nekaltinkit Direktoriaus Kancevyčiaus, ne Jis siūlė bibliotekininkes į močiučių varžytuves.
 
 #
Aš už ponią Sudeikienę!
 
 #
Taurageje ir taip mirusi, apart Ibrahimo kebabu. Kas cigaretes plukdo, tam ant zaidimu aparatu i viesbuti varyti, o ne i renginius vaikscioti. Lochiukai
 
 #
AS UZ AGAPOVA
 
 #
Plaktu mieste - plaktuku mastymas. Ir taip cia siknos skyle, o dar matai komentatoriai. Kodel nedaro kiti? Nenori, ar tingti?
 
 #
sita laikrasti skaito tik socdemai ir ju buka tauta
 
 #
Ir zinoma tu
 
 #
kas tas latoza
 
 #
Protingas ir gabus žmogus!
 
 #
Nei protingas, nei gabus - kaimietis su siauru mastymu
 
 #
Matyt, neteko bendrauti? VBS?
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija