20 Vasaris 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Perskaitę UAB „Tauragės vandenys“ kvietimą jungtis prie naujai nutiestų nuotekų tinklų, į „Tauragiškių balso“ redakciją kreipėsi Prezidento g. 13-to namo gyventojai. Šeima skundėsi, kad jiems nesudarytos sąlygos jungtis prie nuotekų tinklų motyvuojant tuo, kad jie gyvena „duobėje“, nors patys namo savininkai jokios duobės neįžvelgia.

Prezidento g. 13-asis namas stovi priešais Laidojimo namus, todėl jo savininkai nesupranta, kodėl šie gali jungtis prie nuotekų tinklų, ir jokia duobė jiems netrukdo. Pasak individualaus namo savininkų, jų namas stovi tokioje pat lygioje vietoje kaip ir Laidojimo namai, jokios duobės čia nėra, tai kodėl nesudaromos vienodos sąlygos jungtis prie nuotekų tinklų.
- Tegu atveda tuos tinklus mums iki gatvės, o tuomet jau prisijungsime patys, - sakė pašnekovas.
Jo prašymą pateikėme UAB „Tauragės vandenys“ technikos direktoriui Jonui Gečui. Jis paaiškino, kad Prezidento g. 13-to namo nuotekų tinklai nepasiekė, nes projektuotojai įžvelgė gatvės nuolydį, todėl nusprendė, kad nuotekų vamzdžiai gali atsidurti per sekliai po žeme ir žiemą užšaltų. Kad nekiltų tokių problemų, nuspręsta nuotekų tinklų toliau nebetęsti.
- Iki minėto namo liko apie 50 metrų. Objektas jau užbaigtas prieš metus, todėl dabar teikti papildomas paraiškas būtų netikslinga. Yra vienintelė išeitis – gyventojai gali patys savo lėšomis prisijungti, tai papildomai jiems kainuotų apie 5000 litų, - paaiškino UAB „Tauragės vandenys“ technikos direktorius.
 

Kristina NEVELKIENĖ

Komentarai

 #
Keista-jei gyventojai savo lesomis isivestu tai nei duobes nebutu nei ziema tinklai neuzsaltu.Tai klasikinis pasipinigavimo atvejas.Tik kazin ar valstybes imone gali taip elgtis.
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija