23 Rugsėjis 2018, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Savaitgalį prie akcijos „Žvejok 2017!“, kurios idėjos autorius Linas Jonauskas, prisijungė ir Tauragė. Akcijoje dalyvavo vaikų globos namų ,,Šaltinėlis“ auklėtiniai ir Tauragės Jūrų skautai, kartu gaudė žuvį ir virė žuvienę, buvo daug smagių akimirkų, jautrių ir nuoširdžių pokalbių. Ilgai netilo kalbos, o pasibaigus renginiui, visi tarėsi dar susitikti.

Vaikai ne tik bendravo, vieni kitiems padėjo, bet ir kalbėjo apie mokyklą, apie paaugliškus rūpesčius ir problemas, su kuriomis jie susiduria, apie tai, kas džiugina, ir apie svajones, kuo norėtų tapti užaugę, ko pasiekti. Vaikų globos auklėtiniai dažnai stokoja dėmesio, jie nori pasipasakoti, nori susirasti bendraamžių draugų. Tai kiekvieno žmogaus, ypač dar jauno, žengiančio pirmuosius nedrąsius žingsnius gyvenimo kelyje, poreikis.

Tokių pabendravimų, pasikalbėjimų, kai gali pasipasakoti savo lūkesčius ir svajones ir, kas svarbiausia, būsi išgirstas, išklausytas, sulauksi patarimų ir padrąsinimų, labai reikia visiems jauniems žmonėms. Labai svarbu ne tik suaugusiųjų patarimai, bet ir bendraamžių gyvosios istorijos, tikra draugystė, tikros emocijos. Šįkart žvejyba suartino jaunus žmones, padėjo jiems atrasti bendravimo džiaugsmą, draugų, bendraminčių. Dėkojame tauragiškiams rėmėjams UAB ,,Dovirma“ už vaikams skirtus žvejybai priedus.

„Žvejok 2017!“ Tauragėje organizatoriai

 

Komentarai

 #
Tai dabar propaguojama per TV, kad žuvis reikia paleisti, o ne valgyti. Reikia būti humaniškiems.
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation