22 Vasaris 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

Lietuvoje lankosi Jungtinės Karalystės pareigūnai, kurie prašo suteikti naudingos informacijos apie 2009 m. spalio 24 d. Angliją sukrėtusį žiaurų nužudymą, kuomet savo namuose buvo žiauriai kankintas ir nužudytas 50 metų vyras A. W.

Žiauraus užpuolimo metu jis buvo surištas, nukankintas ir subadytas peiliu. Nusikaltimas įvykdytas Lincolnsyro apskrityje, mažame kaimelyje Laund, netoli Borne miesto. Šioje apskrityje gyvena ir dirba daug atvykėlių iš Lietuvos ir Lenkijos, todėl kriminalistai įtaria, kad įtariamasis gali būti iš Lietuvos, arba Lenkijos.
Nužudytasis A. W. gyveno eilinį gyvenimą, dirbo vietiniame prekybos centre ir turėjo smulkų sodininko verslą. Jis buvo visų mylimas ir neturėjo jokių priešų. Policija nustatė, kad praėjus trims dienoms po užpuolimo, iš aplinkiniuose miestuose esančių bankomatų buvo išimti pinigai, pasinaudojant nužudytojo banko kortelėmis. Stebėjimo kameros užfiksavo įtariamąjį, kuris naudojosi kortelėmis.
Tiriant šį nusikaltimą, pareigūnai išleido daugiau nei milijoną svarų, apklausė apie 17 000 liudytojų, surinko kitus reikšmingus įrodymus (DNR, pirštų antspaudus), sudarė įtariamojo fotorobotą.
Pirmą kartą Jungtinės Karalystės istorijoje buvo sukurta speciali interneto svetainė (lietuvių, lenkų, anglų ir rusų kalbomis), kurioje patalpinta visa, su šiuo nusikaltimu susijusi informacija, specialios laidos buvo rodomos per BBC.
Interneto svetainės adresas: http://www.alanwoodmurder.com/
Pareigūnai prašo asmenis, atpažinusius įtariamąjį ar turinčius kitos naudingos informacijos, susisiekti su jais interneto svetainėje nurodytais kontaktais.
Už informaciją, kuri padėtų nustatyti įtariamąjį žudiką, pareigūnai siūlo 60 000 D.Britanijos svarų sterlingų atlygį.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija