23 Vasaris 2020, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Spalvingą ir šiltą spalio 18-osios popietę Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Virginija Eičienė pasveikino 70-ies metų jubiliejų švenčiančią Žygaičių krašto šviesuolę, literatę, buvusią lietuvių kalbos mokytoją Reginą Bliūdžiuvienę. Gražios sukakties proga jubiliatei linkėta gražių ir prasmingų metų, įteikta rajono mero Sigito Mičiulio padėka.

Žygaičių daugiafunkciniame centre surengtos nuotaikingos šventės metu jubiliatę sveikino gausus būrys svečių – LR Seimo narės Aušrinės Norkienės padėjėja Sandra Valinčienė, buvę mokytojai, kolegos, gimnazijos ir bendruomenės nariai, buvę auklėtiniai, Žygaičių klebonas, artimieji ir draugai.

Pagerbdami savo mylimą mokytoją, poetę, bendruomenės visuomenininkę, šventės organizatoriai noriai rengė staigmenas, išsakė gražiausius linkėjimus, skyrė muzikinius sveikinimus, deklamavo eiles.

Regina ne tik kurianti poeziją, legendas, pasakas, bet ir daranti gerus darbus, dalinanti gėrį, dorybingas vertybes kitų žmonių, bendruomenės ir Tauragės krašto labui.

Šventę šildė nuoširdūs mokinių ir mokytojų sveikinimai, dainos, jai skirtos gėlės, įprasminančios Reginos vertybių žydėjimą.

Savivaldybės informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija