18 Sausis 2019, Penktadienis

 

Pirmas
 

Siekiant skatinti jaunų žmonių kryptingą ir atsakingą profesijos pasirinkimą, vasario 7 d. Tauragės Jaunimo darbo centro salėje kartu su UAB „Viltaima“ atstovais vyko profesinio orientavimo renginys.

Transporto vadovas L. Bučnys pristatė įmonės veiklos istoriją ir teikiamas paslaugas: automobilių pervežimus tarptautiniais maršrutais, sunkvežimių servisą ir garantinį aptarnavimą, tarptautinę prekybą sunkiasvore kelių transporto technika. Pažymėjo, kad įmonėje dirba apie 100 kvalifikuotų darbuotojų, iš jų daugelis turintys ilgametę patirtį.

Transporto vadybininkas M. Petraitis apibūdindamas savo srities veiklą, džiaugėsi, kad įmonėje įdiegtos naujos inovacijos, kurios palengvino ir leido efektyviau planuoti ne tik vadybininkų, bet ir vairuotojų kasdieninį darbą. Paminėjo, kad įmonės vairuotojai vairuoja naujas transporto priemones, tai yra autovežius, todėl jų darbas išties atsakingas, reikalaujantis patyrimo bei sąžiningumo. Nauji komandos nariai apmokomi patyrusio darbuotojo ir tik tuomet gali dirbti savarankiškai. M. Petraitis kalbėdamas apie savo profesijos kasdienybę, pabrėžė, kad šioje pozicijoje niekada nėra monotonijos. Transporto vadybininkas nuolat planuoja tarptautinių pervežimų maršrutus, transporto judėjimo valdymą ir kontrolę. Taip pat organizuoja vairuotojų darbo kontrolę, transporto dokumentų administravimą, bendrauja su klientais, komandos nariais. Dirbant šį darbą, dažnai tenka suvaldyti stresines situacijas, kylančias vairuotojams kelyje dėl autovežio gedimo, gabenamo krovinio ir pan., taigi labai svarbu gebėti bendrauti keliomis užsienio kalbomis ir mokėti greitai  priimti sprendimus. Įmonės atstovai, kreipdamiesi į moksleivius, skatino jau dabar atsakingai mokytis užsienio kalbų. Jos pravers tiek transporto, tiek kitose profesinės veiklos srityse.

Žinios, patirtis, atsakomybė yra tai ko reikia geram  sunkiasvorių mašinų remonto  šaltkalviui, - kalbėjo įmonės serviso direktorius R. Mileris. Servizo darbuotojai atlieka įvairių gedimų kompiuterinę diagnostiką ir remontą, suvirinimo, tekinimo darbus. Taip pat vykdo autovežių antstatų bei priekabų renovavimą, perkėlimą ant važiuoklės, sunkvežimių, priekabų ir puspriekabių dažymą, garantinį aptarnavimą. Serviso vadovas susirinkusius jaunuolius ir moksleivius skatino pasirinkti autošaltkalvio profesiją, nes šių darbuotojų jaučiamas nuolatinis poreikis ir  trūkumas. Jaunimo užimtumo skyriaus vyr. specialistė B. Tutlienė pakvietė jaunimą rinktis minėtas, vienas iš paklausiausių  šių dienų profesijų ir naudotis galimybe dalyvauti darbo biržos profesiniame mokyme.

Renginio pabaigoje bendrovės transporto direktorius  susidomėjusius jaunuolius pakvietė apsilankyti įmonėje pokalbiui ir kartu suplanuoti tolimesnę karjerą.

Tauragės teritorinės darbo biržos informacija

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation