25 Gegužė 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

Vėlų birželio 13 d. vakarą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato  Veiklos skyriaus tyrėjoms Agnei Abraitienei, Kristinai Jasulevičienei, Audronei Staševičienei, Aušrai Samoškaitei bei Reagavimo skyriaus tyrėjams Aurimui Paulauskui ir Juliui Astrauskui teko gelbėti merginą (gim. 2000 m.) nuo neapgalvoto žingsnio – savižudybės.

Apie 22.33 val. per policijos elektroninių paslaugų sistemą vienos socialinio tinklapio „Facebook“ grupės narys pranešė, kad mergina įkėlė savo nuotrauką, kurioje yra supjaustyta ranka ir užrašas, jog ketina nusižudyti. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus specialistas Artūras Tamašauskas, gavęs informaciją, nedelsiant pranešė apie tai patruliuojančioms pajėgoms, prasidėjo merginos paieška. Operatyvaus valdymo skyriaus specialistui pavyko susisiekti telefonu su nusižudyti norėjusia nepilnamete ir mergina jam patvirtino, jog kaip tik eina nusižudyti. Pokalbio metu specialistas nustatė jos koordinates ir pranešė apie tai paiešką vykdantiems pareigūnams.

A. Abraitienė ir K. Jasulevičienė pirmosios rado merginą, sėdinčią ant Gedimino g. esančio geležinkelio tilto turėklo. Pareigūnės stengėsi atkalbėti merginą nuo tokio neapgalvoto žingsnio, tačiau ji nesileido į kalbas, grasino, jog priartėjus pareigūnėms ji šoks. Atvykus A. Samoškaitei ir A. Staševičienei mergina nukreipė dėmesį į jas, todėl nieko nelaukdama A. Abraitienė pribėgo prie mergaitės, sugriebė už liemens, pribėgus kitiems pareigūnams, iškėlė ją į saugią vietą.

Pareigūnai patys pristatė merginą į ligoninės priėmimo skyrių, kur vėliau, po apžiūros, nuspręsta pervežti ją į Klaipėdos ligoninę.

Pareigūnai džiaugiasi galėję išgelbėti merginą nuo neapgalvoto žingsnio ir tikisi, kad ji antrą kartą tos pačios klaidos nebekartos.

Primename, kad psichologinės pagalbos galite sulaukti šiais pagalbos telefonais:

 

Psichologinės pagalbos tarnyba

Telefono numeris

Darbo laikas

Jaunimo linija

Budi savanoriai konsultantai

 

8 800 28888

I-VII Visą parą

Vaikų linija

Budi savanoriai konsultantai, profesionala
 

 

116 111

I-VII 11:00-21:00

Linija Doverija

(parama teikiama rusų kalba) Budi savanoriai konsultantai. Pagalba skirta paaugliams ir jaunimui.

 

8 800 77277

I-V 16:00-20:00

Pagalbos moterims linija

 Budi profesionalai, savanoriai konsultantai

 

8 800 66366

I-VII 10:00-21:00

Vilties linija

Budi profesionalai, savanoriai konsultantai

 

116 123

I-VII Visą parą

 

Komentarai

 #
Kokiame mieste daryta nuotrauka? Nes Tauragėje tokių kryžminių iešmų nerasi...
 
 #
Tai kur žadėta tvora aptveeti seniai reikejo
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation