17 Spalis 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Vasario 6-7 dienomis Druskininkuose, Sportininkų rengimo centre, vyko 54-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis badmintono čempionatas. Jame Tauragę atstovavo trys ,,Volano‘‘ badmintono sporto klubo nariai – Dovydas Razas, Laurynas Sparnauskis ir Renaldas Šileris. Šie trenerio Jono Šilerio auklėtiniai į Tauragę parsivežė du bronzos medalius.

Lietuvos čempionate pirmą kartą nedalyvavo nė viena mergina iš Tauragės. Mat dėl nugaros traumos nespėjo šioms varžyboms pasiruošti Gabrielė Janušonytė. O kitų merginų lygis dar per žemas, kad galėtų žaisti tokio rango varžybose. Todėl buvo priimtas sprendimas nieko nesiųsti į čempionatą. Į Druskininkus neatvyko šių varžybų favorite laikyta daugkartinė Lietuvos čempionė, buvusi tauragiškė Akvilė Stapušaitytė. Ji tomis dienomis kovojo Amerikoje vykusiame reitinginiame turnyre, kur siekė laimėti kuo daugiau taškų dėl patekimo į Olimpines žaidynes Brazilijoje. Tad šalies čempione pirmą kartą tapo kaunietė V. Fomkinaitė, finale 2:0 nugalėjusi klaipėdietę G. Voitechovskają.

Vyrų vienetų čempionu tapo pretendentas į Olimpines žaidynes kaunietis Kęstutis Navickas, finale nugalėjęs buvusį trenerio J. Šilerio auklėtinį, dabar Kaune studijuojantį Povilą Bartušį.

Moterų dvejetų varžybose stipriausios buvo klaipėdietės R. Aleksevičiūtė ir G. Voitechovskaja.

Atkaklios buvo vyrų dvejetų kovos. Tauragiškiai D. Razas ir R. Šileris jau pusfinalyje susitiko su būsimaisiais šalies čempionais P. Bartušiu ir K. Navicku. Jie labai rimtai priešinosi solidiems varžovams. Pastarieji pirmąjį setą laimėjo 21:15, o antrajame tik po kelių pratęsimų išplėšė sunkią pergalę 25:23.

Susitikime dėl trečiosios vietos, D. Razas ir R. Šileris 21:17, 21:13 nugalėję kaunietį T. Vaškevičių ir Vilniuje studijuojantį tauragiškį L. Sparnauskį, laimėjo bronzos medalius. Aukso medalius iškovojo P. Bartušis ir K. Navickas, antri liko Vilniaus atstovai K. Dauskurdas ir buvęs tauragiškis, taip pat J. Šilerio mokinys, R. Stapušaitis.

Mišrių dvejetų varžybose čempionais tapo P. Bartušis ir V. Fomkinaitė.

Nuotraukose: 54-ajame Lietuvos asmeniniame badmintono čempionate bronzos medalius iškovoję (iš kairės) R. Šileris ir D. Razas. Ant garbės pakylos net keturi trenerio J. Šilerio buvę ir esantys auklėtiniai: iš kairės antras – R. Stapušaitis, ketvirtas – P. Bartušis, toliau – R. Šileris ir D. Razas.

 

 

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija