20 Vasaris 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Praėjusią savaitę Tauragės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo ir paskelbė nutarimą administracinio teisės pažeidimo byloje, kurioje vieno garsaus Tauragės verslininko sūnus kaltinamas chuliganišku vairavimu ir vengimu pasitikrinti blaivumą.

Šių metų rugpjūčio 13-osios vakarą policijoje buvo gautas pranešimas, kad miesto gyventojų pamėgtame paplūdimyje prie Jūros upės prabangų juodos spalvos visureigį „Toyota Tundra“ vairuojantis jaunuolis pavojingai manevruodamas, be saiko spausdamas akseleratorių ir prasukinėdamas automobilio ratus, važinėja šaligatvio trinkelėmis ir veja. Visus šiuos aplinkiniams pavojingus manevrus jaunuolis automobiliu atliko ne tik visiškai nepaisydamas Kelių eismo taisyklių reikalavimų, bet ir nekreipdamas nė menkiausio dėmesio į nemažą būrį tą vakarą paplūdimyje leidusių žmonių, tarp kurių buvo ir vaikų. Iš didelio būrio poilsiautojų tik viena moteris ryžosi pranešti apie šitokį pavojingą vairuotojo elgesį policijai, ji telefonu budėtojui nurodė ne tik automobilio modelį, spalvą, bet ir valstybinį numerį.

Netrukus į įvykio vietą atvykę pareigūnai iš tiesų pastebėjo minėtą automobilį ir iš jo išlipantį M. P. (gimęs 1990 m.). Iš pradžių pakalbintas pareigūnų vyrukas lyg ir buvo linkęs bendrauti, tačiau prabilus apie būtinybę pasitikrinti girtumą, nieko nelaukęs pasileido bėgti.

Kurį laiką pareigūnams tebedirbant įvykio vietoje, prie jų priėję dar bent keli kiti jaunuoliai, matyt, taip siekdami parodyti besąlygišką lojalumą bėgliui, beviltiškai bandė paaiškinti, esą visureigį vairavę jie. Patikrinus buvo nustatyta, kad automobilis priklauso vienai Vilniuje registruotų įmonių.

Nuo policijos pasprukęs jaunas vyrukas buvo įpareigotas atvykti į komisariatą. Čia M. P. išdrįso pasirodyti tik po kelių dienų, jam buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas dėl chuliganiško vairavimo ir vengimo pasitikrinti girtumą. Policijoje, o vėliau ir teisme, jaunuolis uoliai laikėsi dar rugpjūčio 13-ąją paskubomis jo vaizduotėje gimusios ganėtinai paikos versijos, esą automobilį tą vakarą, matant gausybei žmonių, vairavo kitas asmuo. Tik tokie „argumentai“ nei pareigūnų, nei teismo neįtikino.

Spalio 18 d. Tauragės rajono apylinkės teismas administracinio teisės pažeidimo byloje dėl rugpjūčio 13-ąją užfiksuoto M. P. elgesio prie vairo pripažino jį įvykdžius minėtus pažeidimus ir skyrė 2500 litų baudą bei trisdešimčiai mėnesių atėmė jaunajam tauragiškiui teisę vairuoti.  

Tauragės VPK informacija  

Komentarai

 #
pasirodo galima nubausti kaip ir visus
 
 #
idomu kodel neatskleisti pilnas vardas ir pavarde?nejaugi neuzteko rasalo?galiu nupirkti,negaila gi......
 
 #
Arūno Pukelio sūnui atsakomybės už chuliganišką vairavimą išvengti nepavyko - taip kurjeris raso, a cia matyt bijo.
 
 #
geriau jus nekomentuokit :D
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija