17 Spalis 2019, Ketvirtadienis

Pirmas

Saulėtą spalio 18 d. rytą Skaudvilės gimnazijos stadione vyko mažojo futbolo sezono palydos. Į turnyrą  futbolo mėgėjus sukvietė  LSDP Tauragės skyriaus Skaudvilės grupė. Varžybose jėgas išbandė keturios komandos: Skaudvilės „Ančia“ ir „Ryšininkas“, svečiai iš Šilalės r. Kaltinėnų ir Upynos. Turnyre kiekviena iš jų po vieną kartą išmėgino jėgas tarpusavyje.  Turnyrui teisėjavo Skaudvilės gimnazijos kūno kultūros mokytojas ekspertas Vytautas Kenstavičius.

Sužaidus visas varžybas, ketvirtąją vietą užėmė kaltinėniškiai, trečios vietos taurę laimėjo Jono Bakšo suburta komanda "Ryšininkas". Ypač daug emocijų žiūrovams ir žaidėjams suteikė finalinės rungtynės tarp Upynos ir Skaudvilės "Ančios". Pirmas kėlinys baigėsi lygiu rezultatu  1:1, antrajame kėlinyje, pelnę du įvarčius be atsako, savo pranašumą įrodė Upynos komanda, vadovaujama Dariaus Maslausko.

Visoms komandoms  įteiktos paskatinamosios dovanos, o turnyro rezultatyviausiems žaidėjams įsteigti asmeniniai  prizai. Juos gavo po keturis  įvarčius pelnę: Upynos atstovas Mindaugas Butautas  ir skaudviliškis Petras Čerauskas.

Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys, LSDP Tauragės skyriaus Skaudvilės grupės pirmininkas  dr.  Arūnas Beišys  džiaugėsi gražiomis varžybomis, sportininkų entuziazmu, kovingumu ir ryžtu nugalėti.

Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams – Tauragės r.  savivaldybei, LSDP Tauragės skyriui, UAB ,,Suvirkšta“, partneriams – Skaudvilės specialiajai mokyklai ir Skaudvilės gimnazijai, informaciniam rėmėjui – UAB „Tauragiškių balsas“.