20 Rugsėjis 2019, Penktadienis

 

Pirmas
 

Politinė kova Tauragėje pasiekė naujas žemumas ir į jas bandoma įvelti net specialiąsias tarnybas. Praėjusį rudenį man apsisprendus tapti kandidatu į rajono merus sulaukiau signalų, kad toks mano sprendimas gali brangiai kainuoti. Prasidėjo didžiulė ir plati šmeižto kampanija internetinėje erdvėje.

Anoniminiai arba naujai sukurti išgalvoti “personažai” dirbo nenuilstamai – traukė į viešumą įvairius praeities įvykius, juos interpretavo ir pateikdavo savaip kaip didžiausią naujieną. Negailima buvo nei lėšų nei jėgų, kad įvairios žinutės pasiektų kuo platesnį ratą žmonių. Bet kam aš tai pasakoju, patys viską matote.

Oponentų tikslas sukelti abejones dėl mano skaidrumo ir vertybių vakar įgavo dar didesnį mastą. Turėjau informacijos, kad taip gali nutikti, todėl vakar darbo pabaigoje vienoje iš mano šeimai priklausančių įmonių, kuri veikia 25 metus ir nė karto nebuvo tikrinta, apsilankė FNTT pareigūnai. Manęs, kaip vadovo niekas neinformavo, niekas nieko neklausė, tai sužinojau iš įmonės darbuotojų. Skundo pagrindu atliko patikrinimą, surašė raštą kokius ir kada finansinius dokumentus įmonė privalo pateikti. Ir juos pateiksime, nes neturime ko slėpti, veikla įmonės skaidri, pelninga, atlyginimai mokami laiku ir jokių “vokelių”.

Bet tikslas šioje vietoje kitas – užsakovams rūpi ne tiesa. Žinojau, kad taip lengvai mums pergalės neatiduos, nes jėgos, stumiančios kai kurias partijas ir jų kandidatus, labai daug į tai investavo ir grąžos tikisi tik laimėjusios rinkimus. Todėl neseniai sulaukiau skambučio iš liberalų valdomos žiniasklaidos priemonės. Klausė apie patikrinimą. Paprašiau klausimų raštu, nes nežinau ką galiu ir ko negaliu komentuoti. Atsakymas mane pribloškė – atsakote čia ir dabar, nes laukti atsakymų neturime laiko. Suprantu, kad apie žurnalistiką šioje vietoje mes jau nebekalbame. Bet mes kalbame apie įstatymo pažeidimą, kuomet bet kokia kritika likus keletui dienų iki rinkimų apie kandidatą negalima. Pirmame ture buvo tas pats, skundas dėl šio leidinio elgesio yra perduotas VRK. Tad tikrieji užsakovai labai skubina paskelbti sensacingą žinią DABAR, nes po tyrimo išvadų gali tekti pranešti, kad jokio pažeidimo nėra (kuom esu įsitikinęs).

Bet palikime tai spręsti rinkėjams. Visos kampanijos metu kartu su komanda atidavėme visas jėgas ir širdis, kad įrodytume, jog mūsų ketinimai atsakingai dirbti Tauragės kraštui yra rimti ir argumentuoti. Ir po keturių metų mums nebereikės nieko įrodinėti, už mus kalbės darbai ir jūs, mieli rinkėjai.

Nežinau ar tai gali būti laikoma politine reklama, bet įstatymas toks, kad kandidatas savo pasisakymus turi žymėti kaip politinę reklamą. Todėl dėl šventos ramybės nurodau, kad tai yra politinė reklama parengta paties kandidato ir skelbiama nemokamai.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija