18 Vasaris 2020, Antradienis

 

Pirmas
 

Praėjusį šeštadienį Vilniaus SEB sporto arenoje įvyko šalies jaunučių žaidynių badmintono varžybos. Dalyvavo 73 badmintonininkai iš devynių miestų. Net keturios Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos ugdytinės iškovojo medalius.

Merginų vienetų varžybose, laimėjusios pirmąsias kovas, į aštuntfinalį pateko tauragiškės G. Turauskaitė, Ugnė Sakalauskaitė, Dominyka Rimkutė ir Ieva Kinaitė. Čia įvyko staigmena. Favoritėmis laikytos tauragiškės Ugnė Sakalauskaitė ir Gineta Turauskaitė netikėtai pralaimėjo klaipėdietėms. Ugnę nugalėjo G. Paškevičiūtė, o Ginetą - V. Michailova. Dėl patekimo į pusfinalį tarpusavyje susitiko D. Rimkutė ir I. Kinaitė. Nugalėjo pastaroji badmintonininkė. Pajutusi pergalių skonį, I. Kinaitė ,,atkeršijo‘‘ savo draugių skriaudikėms iš uostamiesčio. Ji pusfinalyje nugalėjo V. Michailovą, o finale sutriuškino G. Paškevičiūtę, ir tapusi Lietuvos jaunučių sporto žaidynių badmintono varžybų nugalėtoja, pasipuošė aukso medaliu.

Merginų dvejetų varžybose tauragiškėms nebuvo lygių varžovių. Nesunkiai nugalėjusios visas priešininkes, finale susikovė U. Sakalauskaitė ir G. Turauskaitė bei D. Rimkutė ir I. Kinaitė. Stipresnės buvo pastarosios badmintonininkės.

NUOTRAUKOJE: (iš kairės) šalies jaunučių žaidynių nugalėtojos D. Rimkutė ir I. Kinaitė bei sidabro medalių laimėtojos U. Sakalauskaitė ir G. Turauskaitė.

Jono ŠILERIO nuotrauka 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija