7 Balandis 2020, Antradienis

 

Pirmas
 

Dar viena istorija, kurioje tiesa sąmoningai iškraipoma. Socialinėje erdvėje ištrauktas mažiausiai trijų metų senumo reportažas. Su garbingo amžiaus Nausėdomis sandorį kaip ir daugelį kitų, turėjau prieš maždaug 15 metų. Tuo metu žmonės pasakė parduodamos žemės kainą. Vienas iš pirkėjų buvau ir aš. Praėjus 9,5 metų po žemės pirkimo, pardavėjai nusprendė, jog galbūt žemę pardavė per pigiai. Įsivaizduokite situaciją, kad pas jus po beveik dešimties metų įvykusio sandorio ateis kita pusė ir pasakys, kad tuo metu objektas buvo parduotas per pigiai. Tačiau ginčą baigėme taikiai. Buvau iniciatorius to, kad su garbaus amžiaus žmonėmis turime rasti sutarimą.

Po Seimo rinkimų buvau pas šiuos garbingo amžiaus žmonės. Izidorius Nausėda pasakė, kad neturi man jokių pretenzijų ir net balsavo už mane rinkimuose.
Šią dirbtinai išpūstą istoriją tuomet siejau su pirmininko pareigomis Seimo kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisijoje ir bandymais pradėti išteisinamuosius politinius procesus korupcinėse bylose. Kai turi stuburą, atsiranda tuo labai nepatenkintų interesų grupių.

Šiandieną situacija kartojasi. Suprantu, kad esu neparankus kandidatas, tačiau ne Dovydui, ant kurio taip pat pilamos pamazgos su išgalvotomis istorijomis, bet tiems, kas bijo prarasti įtaką ir daro viską, kad įnešti kuo daugiau sukiršinimo ir sumaišties.

Man labai gaila, kad politinė kampanija vykdoma kovojant ne idėjomis dėl geresnės Tauragės krašto ateities, o susikoncentruota į intrigų ir nebūtų istorijų kūrimą. Stengiamasi kuo labiau sumenkinti ir įskaudinti žmogų. Ir kaip po tokių viešų įžeidinėjimų, provokacijų ir netiesos skleidimo priviliosime jaunus žmonės į politiką? 
Kaip įtikinsime juos dirbti ne kitos valstybės, o mūsų šalies labui?

Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės šventei apie tai vertėtų daug kam pagalvoti.

#Nepatyčioms #užskaidriąpolitiką #tauragiskiuvardu

Lrytas.lt nuotraukoje duodu seimo nario priesaiką Seime.

#Politinėreklama. Parengta paties kandidato ir skelbiama nemokamai.

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija