22 Vasaris 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

Pastarąją savaitę dėl nelegalių prekių laikymo ir gabenimo Tauragės policijos pareigūnai pradėjo tris administracines teisenas. Pirmadienį kelyje Tauragė–Jurbarkas eismo saugumą užtikrinantys policijos patruliai Stragutės kaimo ribose patikrinimui sustabdė tauragiškio vairuojamą „Opel Vectra“. Automobilio salone pastebėję kelis įtartinus krepšius pareigūnai paprašė vairuotoją parodyti jų turinį – krepšiuose buvo vaistai.

Iš viso vyro automobilyje rasta per 140 pakuočių įvairių pavadinimų vaistų ir vaistinių preparatų, pagamintų Rusijos Federacijoje.  

Praėjusį ketvirtadienį pareigūnai surengė patikrinimus ir keliose sodybose Tauragės rajone. Skaudvilės policijos nuovados pareigūnai, patikrinę vienos moteriškės namus Eidintų kaime, aptiko 60 litrų nelegaliai laikomo dyzelinio kuro. Moteris, atvykusiems pareigūnams negalėjo pateikti jokių legalų degalų įsigijimą patvirtinančių dokumentų. Tą pačią dieną kelių gyventojų namuose Bernotiškės soduose buvo rastos 23 stiklinės talpos po 100 ml nelegaliai laikomo etilo alkoholio – spirito, taip pat pagaminto Rusijoje. 

Pareigūnai primena, kad nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio bei jo skiedinių gaminimas, laikymas, gabenimas ar pardavimas, užtraukia baudą iki 2000 litų, jeigu tai neužtraukia baudžiamosios atsakomybės. Nelegalus vertimasis su vaistais susijusia veikla gali užtraukti baudą iki 1000 litų su vaistų konfiskavimu. Tuo tarpu akcizais apmokestinamų prekių gabenimo, laikymo, naudojimo ar realizavimo tvarkos pažeidimas, priklausomai nuo prekių vertės, gali užtraukti baudą iki 20 000 litų su transporto priemonės, kuria prekės buvo gabenamos konfiskavimu.

Gyventojai apie nelegalią prekybą gali pareigūnus informuoti:

policijos budėtojų telefonu (8-446) 20 270;

bendruoju pagalbos telefonu 112;

anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8-446) 61 952.

Apie teisės pažeidimus policijai pranešti galima ir naudojantis elektroninių paslaugų sistema „E-policija“ (adresas internete www.epolicija.lt). Sistema suteikia galimybę teikti pareiškimus prisiregistravus, t. y. save identifikuojant, ir anonimiškai, taip pat siųsti trumpąjį SMS, daugiaformatį MMS pranešimą mobiliuoju telefonu numeriu +37061434567 arba elektroninį laišką adresu epolicija@policija.lt.

Gyventojai turėtų atminti, kad policijos elektroninių paslaugų sistema „E-policija“ nėra skirta skubiajai pagalbai gauti.  

Tauragės VPK informacija ir nuotraukos

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija