22 Vasaris 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

Birželio 6 d. 14.24 val. gautas pranešimas apie Ateities tako 12-ame name, penktame aukšte kilusį gaisrą. Gaisras kilo virtuvėje dėl ant dujinės viryklės užkaisto ir palikto be priežiūros puodo su aliejumi.

Rasa MAIŽVILIENĖ

Trijų kambarių bute, priklausančiame V. Š., namuose buvo šeimininkės vyresnioji duktė su dviem draugėmis. Pasak mergaičių, jos buvo trumpam palikusios be priežiūros virtuvėje ant dujinės viryklės užkaistą puodą, o pačios sėdėjo balkone. Viena iš draugių išgirdo pokšėjimą, puolė į virtuvę, tačiau virtuvė jau skendėjo dūmuose, į ją nebuvo įmanoma patekti. Mergaitės išbėgo į laiptinę kviestis pagalbos, kaimynai iškvietė gaisrininkus. 

Į įvykio vietą operatyviai atvyko 3 ugniagesių automobiliai. Gaisrą pavyko užgesinti per gana trumpą laiką – iki 14.48 val., tačiau nuostolių neišvengta - sudegė garų surinktuvas, 3 virtuvinės spintelės, dujinė viryklė, aprūko visų kambarių lubos ir sienos.
Šeimininkės teigimu, teks remontuoti visą butą. Kiek tai kainuos - dar sunku pasakyti.
V. Š. sugrįžusi į gaisro suniokotus namus guodėsi tik tuo, kad mergaitės liko sveikos. Suprantama, jog viskas galėjo baigtis daug liūdniau - virtuvėje netoli nuo gaisro židinio stovėjo dujų balionas. Buto šeimininkė tikisi, kad dalį patirtų nuostolių atlygins draudikai.

Jie pažadėjo įvertinti žalą jau artimiausiomis dienomis.
Buto šeimininkė ir laiptinės gyventojai primygtinai prašė perduoti gaisrininkams nuoširdų ačiū už puikiai atliktą darbą.  

Tos pačios dienos vakarą, 22.41 val. Tauragės gaisrininkai gavo dar vieną pranešimą, kad J. Tumo- Vaižganto g. gale, prie Oko miško, dega apleistas nenaudojamas 5 aukštų  mūrinis namas.  

Atvykus ugniagesiams, apleisto daugiabučio namo pirmame aukšte degė sukrautos padangos (12 kv. m plote).

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija