17 Spalis 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Ne vienas vaikas, gulėdamas ligoninėje ar sirgdamas namie, pavydžiai stebi per langą bendraamžius ir svajoja išlėkti į lauką. Liga daugeliui vaikų  nuobodžiausias gyvenimo periodas. Bent kiek pradžiuginti VšĮ Tauragės ligoninės Vaikų ligų skyriaus mažuosius pacientus nutarė AB DNB banko Tauragės klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai.
Anot AB DNB banko Tauragės klientų aptarnavimo skyriaus vadovo Rimanto Parnarausko, mintis apie paramą vaikams jų kolektyve kilo pošventiniu laikotarpiu. Todėl kolektyvo nariai paaukojo asmeninių lėšų ir nutarė artėjant Pasaulinei ligonių dienai realizuoti savo idėją ir palepinti mažuosius ligoniukus saldumynais.
- Galbūt saldainiai - ne pats tinkamiausias produktas ligoniui, bet vaikams jie tikrai kiek praskaidrins dienas ligoninėje, - šypsojosi R. Parnarauskas.
Paklaustas, kodėl buvo nutarta paremti būtent šios įstaigos pacientus, DNB banko Tauragės klientų aptarnavimo skyriaus vadovas sakė, kad Tauragės ligoninė yra paramos gavėja, ir jai reikia bei turi būti teikiama visokeriopa parama.
- AB DNB bankas teikia aktyvią paramą įvairioms gydymo įstaigoms, tačiau dažniausiai regioniniu mastu prisideda prie šv. Pranciškaus onkologijos centro Klaipėdoje kūrimo, padeda vaikų gydymo ir globos įstaigoms, - pasakojo R. Parnarauskas. Tauragėje tai tik pirmasis mūsų žingsnis, tačiau, tikimės, kad ryšys išliks ir stiprės.
Pirmieji banko darbuotojų dovanoti saldainiai atiteko tądien iš ligoninės išrašomos Lukošių šeimos iš Pagėgių savivaldybės, apsinuodijusios smalkėmis, atžaloms.
VšĮ Tauragės ligoninės vadovas Irmantas Mockus pasidžiaugė, kad banko darbuotojai pasisiūlė suorganizuoti tokią mini akciją, kuri galbūt taps ilgalaikio ryšio pradžia.
- Saldainius perduosime Vaikų ligų skyriaus vedėjui Eugenijui Margiui, o jis žinos, kuriam ligoniukui saldainiai nepakenks, - sakė I. Mockus.  Šiuo metu skyriuje yra 17 mažųjų pacientų. Tie, kam nedraudžiama smaližiauti, tais saldainiais ir pasivaišins.
Pasak medicinos įstaigos vadovo, Tauragės ligoninė kasmet sulaukia nemažai paramos. Ženkli parama šią įstaigą pasiekia iš juridinių asmenų  kasmet gaunama įvairių medikamentų, slaugos priemonių ar medicinos įrangos už 300 tūkstančių litų, fiziniai asmenys padeda aukodami 2 procentus nuo gyventojų pajamų mokesčio. Pernai tokios paramos gauta apie 16 tūkstančių litų. Kai kam aukščiau pateiktos sumos atrodys nemenkos, bet atsižvelgiant į tai, kad ligoninės vieno mėnesio finansinė apyvarta viršija milijoną litų  paramos sumos nėra įspūdingos.
Vaikų ligų skyriaus vedėjas Eugenijus Margis minėjo, kad Vaikų ligų skyriuje iš paramos ir labdaros lėšų buvo įrengtas vaikų žaidimų kambarys, buvo įsigyta ir tam tikros technikos bei įrangos.
- Džiaugiamės bet kokia organizacijų ir fizinių asmenų pagalba, bet kokia investicija į vaikų sveikatą  juk tai investicija į tautos ateitį, - atsisveikindamas dėkojo E. Margis.

Irina SADAUSKIENĖ
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija