17 Spalis 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

 Bilionių kaimo bendruomenės teatro režisierės Zitos Grūdienės kvietimu, baltrušaitiškiai jau dvyliktąjį kartą suvaidino savo garsiąją dramaturgo Jono Skinkio parašytą ir režisieriaus Sigito Kancevyčiaus pastatytą komediją „Moderni kaimo moteris“. Spektaklis buvo parodytas Bilionių kultūros namų scenoje. Bilioniai, kaip ir Baltrušaičiai, garsėja tuo, kad turi puikų mėgėjiško teatro kolektyvą. Po spektaklio abiejų kolektyvų aktoriai traukė linksmas dainas, aidėjo jų skardus juokas, o režisieriai sutarė dėl tolimesnio bendradarbiavimo.
Ši išvyka baltrušaitiškiams šį sezoną buvo jau antroji. Pirmasis šio sezono spektaklis suvaidintas praeito mėnesio viduryje naujuosiuose Pagėgių kultūros namuose.
Baltrušaitiškiai jau trejetą mėnesių aktyviai repetuoja naują scenos veikalą. Tai Viktoro Miliūno nostalgiška vienaveiksmė drama „Stotis“.
Šio spektaklio premjera numatoma irgi išvykoje. Mat kolektyvas kartu su Genovaitės Urmonaitės asociacija „Mažoji scena“ rytoj išvyksta į tradicinį mėgėjų teatrų festivalį „Šaltupis“, kuris vyks Prienų rajono savivaldybės Šaltupio kaime. Anot režisieriaus S. Kancevyčiaus, šį spektaklį artimiausiu metu pamatys ir Baltrušaičių bei Tauragės žiūrovai.

„Tauragiškių balso“ informacija

Komentarai

 #
ot tai baisus teatras
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija