17 Spalis 2019, Ketvirtadienis

Pirmas

Sausio 23 dieną Tauragėje vykusiose ,,Žemaitijos taurės‘‘ II turo badmintono varžybose dalyvavo 61 vaikinas ir mergina iš Tauragės, Klaipėdos, Vilniaus, Kretingos, Šakių, Raseinių ir Viekšnių. Jie žaidė U-13 ir U-17 amžiaus grupėse. Badmintonininkai kovojo dėl 48 aukso, sidabro ir bronzos spalvų medalių. Uostamiesčio sportininkai laimėjo 17, o tauragiškiai – 16 medalių.

Žaidėjų iki 13 metų grupėje dominavo tauragiškiai. Jie iš viso iškovojo aštuonis aukso, penkis sidabro ir vieną bronzos medalius. Net tris aukso medalius (vienetų, dvejetų ir mišrių dvejetų kategorijose) laimėjo 2015 metų Tauragės rajono Jaunojo talento nuominacija apdovanota devynmetė Viltė Paulauskaitė, po du - dvylikamečiai Matas Liorančas (vieneto ir vaikinų dvejeto) ir Rokas Jokubaitis (vaikinų dvejeto ir mišraus dvejeto), vieną – Vakarė Trakšelytė (merginų dvejeto). Be to, Vakarė ir Rokas vienetų varžybose laimėjo atitinkamai sidabro ir bronzos medalius.

Merginų dvejetų varžybose sidabro medaliais pasidabino perspektyvios jaunosios žaidėjos devynerių metų Ula Kasparavičė ir dvylikos metų Ema Mirauskaitė. Pastaroji badmintonininkė su bendraamžiu Deinoru Gudavičiumi sidabro medalį laimėjo mišrių dvejetų varžybose.

Septyniolikmečių grupėje žaidusios Vykintė Trakšelytė ir Skaiva Sutkaitytė, kurios dar tik žengia į keturioliktuosius metus, merginų dvejetų varžybose laimėjo bronzos medalius. Vienetų varžybose jos užėmė atitinkamai 5 ir 7 vietas.