15 Spalis 2019, Antradienis

Pirmas

Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos jaunieji badmintonininkai savo varžybų sezoną pradėjo dalyvaudami Melnragėje vykusiame tarptautiniame turnyre gražiu pavadinimu ,,Mūsų viltys‘‘. Iš jų patenkinti grįžo namo - iškovojo devynis medalius.

Varžybose iš viso dalyvavo 89 jaunieji sportininkai, tarp jų – 18 tauragiškių. Jie kovojo dviejose amžiaus grupėse – iki 11 metų (U-11) ir iki 15 metų (U-15). Jauniausiųjų grupėje žaidęs ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos 4a klasės mokinys Matas Drukteinis, finale 3:2 nugalėjęs uostamiesčio atstovą, užėmė pirmąją vietą.

Tos pačios mokyklos 4b ir 3c klasių mokiniai Vilius Zaicas ir Armandas Lukošaitis, nepatekę į finalą, kovojo dėl trečiosios vietos. Susitikimas vyko labai atkakliai. Po 4 setų rezultatas buvo 2:2. Lemiamą kovą vis tik laimėjo Vilius ir iškovojo bronzos medalį.

Mergaičių varžybose žaidė 19 sportininkių. ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos 4d klasės mokinė Ula Kasparavičė, įveikusi tris varžoves, pateko į mergaičių finalą, bet jame 4:11, 9:11, 6:11 pralaimėjo klaipėdietei ir užėmė antrąją vietą.

Jauniausieji varžybų dalyviai mišrių dvejetų nežaidė. Į berniukų porų finalą nepatekę ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos 3b klasės mokinys Mykolas Grytė ir V. Zaicas iškovojo bronzos medalius, o tos pačios mokyklos 2e klasės mokinė Amanda Vaišvilaitė ir U. Kasparavičė mergaičių dvejetų varžybose, tik šiek tiek nusileidusios raseiniškių porai, turėjo tenkintis ketvirtąja vieta.

U-15 grupėje kovojo 40 vaikinų ir 16 merginų. Vaikinų vienetų varžybose iš tauragiškių geriausiai pasirodė 11 vietą užėmęs ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos 7a klasės mokinys Rokas Jokubaitis. Merginų varžybose gerai žaidė ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos 4b klasės mokinė Viltė Paulauskaitė. Nors jai dar tik 10 metų, bet nutarė savo jėgas išmėginti vyresniųjų grupėje. Ji suklupo tik pusfinalyje. Kovodama dėl trečiosios vietos, nugalėjo uostamiesčio atstovę ir užėmė trečiąją vietą.

Viltė sidabro medalį laimėjo, poroje su klaipėdiete S. Dabrovolskyte žaisdama merginų dvejetų varžybose. Mišrių dvejetų kovose tauragiškiai R. Jokubaitis ir V. Paulauskaitė užėmė trečiąją vietą.

NUOTRAUKOJE: U-15 grupėje prizines vietas laimėję tauragiškiai R. Jokubaitis ir V. Paulauskaitė; U-11 grupėje medalius laimėję (iš lkairės) V. Zaicas, U. Kasparavičė, M. Drukteinis ir M. Grytė.