22 Vasaris 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

Gegužės pabaigoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą, kurio metu 22 metų tauragiškiui buvo pareikšti įtarimai dėl automobilio vagystės ir svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu.

Šių metų kovo 3 dieną į policiją kreipėsi Tauragėje, Vytauto gatvėje gyvenantis vyriškis pranešdamas, kad po nakties neberado namo kieme stovėjusio automobilio „Citroen Xsara Picasso“. Dėl įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, o visai netrukus ėmė aiškėti, kad vagystę įvykdė trumpam į gimtąjį miestą grįžęs jaunuolis, kuris tą vakarą viešėjo automobilį praradusio tauragiškio namuose. Be to, jau kitą dieną pavogtas automobilis buvo rastas Šilutės rajone smarkiai apdegęs. Negana to, nustatyta, kad transporto priemonės vairuotojas pateko ir į eismo įvykį.
Tauragės policijos pareigūnai itin operatyviai nustatė automobilį pagrobusį ir jį uždegusį asmenį – po paros laiko Klaipėdos rajone buvo sulaikytas 1989 m. gimęs Ž. D. Jaunuolis pristatytas į policijos komisariatą, o netrukus jam buvo pareikšti įtarimai.
Tyrimo metu pareigūnai nustatė, kad vėlų kovo 2-osios vakarą jaunas vyras, užtektinai prisisvečiavęs ir būdamas gerokai apsvaigęs nuo alkoholio, išeidamas iš minėtų tauragiškių namų, neklausęs „pasiėmė“ automobilį ir leidosi juo link Klaipėdos. Kelionės metu girtas vyras nesuvaldė automobilio ir pateko į eismo įvykį, kurio metu nenukentėjo, tačiau vis tik sumanė atsikratyti nusikaltimo įkalčio jį padegdamas.    
Jau gegužės pabaigoje ikiteisminis tyrimas policijoje buvo baigtas, o byla perduota nagrinėti teismui. Be to, už padarytą Kelių eismo taisyklių pažeidimą, kurio metu buvo sugadintas kitiems asmenims priklausantis turtas, pasišalinimą iš eismo įvykio vietos, vairavimą esant neblaiviam ir neturint tam teisės dar balandžio 3 d. teismas tauragiškiui administracine tvarka skyrė 5000 litų baudą.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija