17 Spalis 2019, Ketvirtadienis

Pirmas

Žemaitijos taurės badmintono varžybų III turas ypač sėkmingas buvo Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos badmintonininkėms. Jos laimėjo net keturis pirmosios vietos medalius.

Sportininkių iki 15 metų amžiaus grupėje žaidusi Dominyka Rimkutė tapo absoliuti varžybų nugalėtoja. Nesunkiai laimėjusi pirmuosius tris susitikimus ji finale susitiko su klaipėdiete S. Bagdonaite, kuri rimčiau pasipriešinti tauragiškiai sugebėjo tik pirmajame ir antrajame setuose (11:8, 11:10). Trečiajame sete padidinusi žaidimo spartą, Dominyka jį laimėjo 11:5 ir iškovojo aukso medalį. Perspektyvi aštuonerių metų tauragiškė Viltė Paulauskaitė tarp 16 merginų užėmė aukštą šeštąją vietą. Vienuolikos metų tauragiškiai Rokas Jokubaitis ir Matas Liorančas tarp 28 vaikinų pasidalino 15-16 vietomis. Dvejetų varžybose jie užėmė devintąją vietą.

Merginų dvejetų varžybose D. Rimkutė ir V. Paulauskaitė pasiekė finalą. Lemiamoje kovoje jų varžovėmis buvo uostamiesčio badmintonininkės. Pirmąjį setą tauragiškės pralaimėjo. Bet po to mobilizavosi, ir laimėjusios susitikimą rezultatu 3:1, užėmė pirmąją vietą.

Dar vienu geltonos spalvos medaliu D. Rimkutė pasipuošė mišraus dvejeto varžybose. Jos partneriu buvo kretingiškis M. Užandenis. Finale jie kovėsi prieš kretingiškio J. Petkaus ir klaipėdietės G. Mockutės porą. Susitikimas buvo labai atkakli. Nugalėtojui išaiškinti prireikė net penkių setų. Lemiamą susitikimą laimėję rezultatu 3:2 pirmąją vietą užėmė M. Užandenis ir D. Rimkutė.

Nuotraukoje: Žemaitijos taurės varžybose Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklą atstovavę ir puikiai žaidę badmintonininkai (iš kairės) R. Jokubaitis, absoliuti nugalėtoja D. Rimkutė, jauniausia varžybų dalyvė V. Paulauskaitė ir M. Liorančas.