2 Balandis 2020, Ketvirtadienis

Pirmas

Lietuvos futbolo federacijos pirmosios lygos rungtynėse „Tauras“ užtikrintai įveikė Radviliškio „Lokomotyvą“. Rezultatas – 4:1.

FK „Tauras“ rungtynes pradėjo tokios sudėties: Osvaldas Kniukšta, Mantas Lėkis, Marius Stanaitis, Egidijus Savickas, Julius Meištininkas, Deividas Malkevičius, Lukas Ankudinovas, Laimonas Trakšelis, Maksim Lukashevich, Sigitas Taroza, Simonas Babilius.

Pirmąjį rungtynių įvartį žiūrovai išvydo 9 minutę. Simonas Babilius sulaukė idealaus Laimono Trakšelio perdavimo ir atsidūręs vienas prieš vartininką stipriu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

38 min. baudos aikštelėje kamuolys atsitrenkė į „Tauro“ žaidėjo ranką, o teisėjas nedvejodamas parodė į 11 metrų žymę. Baudinį sėkmingai realizavo „Lokomotyvo“ žaidėjas Giedrius Barevičius. Netrukus komandos išėjo ilsėtis esant lygiam rezultatui – 1:1.

Nuo pat antrojo kėlinio pradžios „Tauras“ pradėjo kurti pavojingus momentus prie svečių vartų, tad ir antrajame kėlinyje įvarčio ilgai laukti neteko. 52 min. S. Babilius pasinaudojo kilusia sumaištimi baudos aikštelėje ir antrą kartą išvedė šeimininkus į priekį.

68 min. L. Trakšelis padvigubino tauragiškių persvarą, o dar po septynių minučių savo įvarčių sąskaitą šiame sezone atidarė S. Taroza.

„Tauras“ (Tauragė) – „Lokomotyvas“ (Radviliškis) 4:1 (1:1)

Futbolo klubo „Tauras“ stadionas, 300 žiūrovų

Teisėjas - A. Šnekutis (Marijampolė)

Įvarčiai: 9 ir 52 min. S. Babilius, 68 min. L. Trakšelis, 75 min. S. Taroza („Tauras“); 38 min. iš 11 m. baudinio G. Barevičius („Lokomotyvas“)