22 Birželis 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

Bibliotekas lanko įdomūs, išmintingi, draugiški, kūrybingi skaitytojai ir lankytojai. Balandžio 24–30 d. vyks 17-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė #tuesibiblioteka.

Kviečiame visus aktyviau lankytis bibliotekose, primename, kad šios savaitės metu nauji skaitytojai gaus nemokamus skaitytojų pažymėjimus. Skatiname bendruomenės narius dalintis vertinimais ir nuomonėmis apie bibliotekas socialiniuose tinkluose.

Nacionalinės bibliotekų savaitės metu bibliotekininkai savo lankytojams paruošė įdomių susitikimų, akcijų, edukacinių užsiėmimų. Jau balandžio 24 d. 12 val. - Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės atidarymas. Jo metu apdovanosime geriausių Tauragės krašto knygų autorius ir bibliotekos bičiulius.

Šiais metais Tauragės rajono savivaldybės  B. Baltrušaitytės viešoji biblioteka Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu jau ketvirtą kartą apdovanos geriausios Tauragės Metų knygos autorius. Konkurso tikslas - supažindinti bendruomenę su vertingiausiomis Tauragės krašte gyvenančių autorių per metus išleistomis knygomis, skatinti tauragiškių kūrybinę iniciatyvą ir populiarinti vietos autorių leidinius. 2016 metais Tauragės B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos kraštotyros leidinių fondą papildė 10 knygų, kurias išleido kūrybingi Tauragės krašto žmonės: krašto pažinimo leidinių, poezijos knygų suaugusiems ir vaikams. Šių metu konkurse išrinksime 3 knygas nugalėtojas – populiariausią eilėraščių knygą, geriausią pažintinę knygą ir gražiausią knygą.  Geriausią ir populiariausią Metų knygas rinksime, balsuodami už jas B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos socialiniame tinkle Facebook arba rajono bibliotekose nuo balandžio 3 iki balandžio 20 dienos. Maloniai kviečiame būti aktyviais ir palaikyti Tauragės krašto kūrėjus. Gražiausią knygą išrinks specialiai tam sudaryta komisija.

Balandžio 26 d. kviečiame kartu vakaroti.  Nuo 20 val. Klaipėdos Apeirono teatras skaitys Šiurpes. Žaisdamos „visų baimių prototipu“ – mirtimi - „Apeirono“ teatro aktorės ir režisierės ne baugina, o parodijuoja siaubo pasakas (iš šiuolaikinių pozicijų žvelgiant, - naivias), kuria variacijas siaubo ir mirties tema, desakralizuoja ir sykiu pašventina mirtį, šviečia į „pačią tamsiausią kertę“. Taigi, kas nebijote prieblandos ir norite pasiklausyti lietuvių liaudies siaubo pasakų – visi į biblioteką!

Balandžio 28 d. 16 val. - Arvydo Anušausko knygos „Išdavystė: Markulio dienoraščiai“ pristatymas. Dalyvaus autorius, parašęs ne vieną įdomią knygą apie Lietuvos žvalgybą, KGB veiklą, terorą ir kitus nusikaltimus.

Vaikų literatūros skyriuje balandžio 25 d. 15 val. vyks literatūrinis žaidimas „Nagi, sukam, sukam galveles...“, o balandžio 26 d. 15 val. visų vaikučių laukia  "Batuoto katino" lėlių teatro pasaka "Kartą miške...".

Be įdomių renginių, bibliotekoje vyks ir edukaciniai užsiėmimai. Balandžio 27 d. nuo 11 iki 15 val. laukiame vaikų, norinčių susipažinti su 3D spausdintuvo galimybėmis: „Mokausi spausdinti 3D spausdintuvu“ . Nuo 15 val. iki darbo pabaigos laukiame visų, kurie nori pažinti ir susipažinti su biblioteka, jos veikla ir galimybėmis.

Su renginiais rajono filialuose galima susipažinti čia ir kviečiame juose apsilankyti.

Laukiame savo skaitytojų, renginių lankytojų, naujų veidų, nes #tuesibiblioteka. Iki pasimatymo bibliotekose!

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation