20 Lapkritis 2018, Antradienis

 

Pirmas
 

Įsibėgėjus mokslo metams Tauragės suaugusiųjų mokymo centras tapo traukos vieta ne tik centro moksleiviams, bet ir Trečiojo amžiaus universiteto studentams, kurie įsitraukė į suaugusiųjų neformaliojo švietimo projekto "Vyresnio amžiaus suaugusiųjų mokymosi galimybių plėtra“ veiklas. Vieną programos dalį apėmė užsienio kalbos (anglų) užsiėmimai, kuriuos vedė anglų kalbos mokytojos Gintarė Kolesnikova ir Audronė Sermontienė.

Mokymų metu senjorai mokėsi  susipažinti bei prisistatyti, paklausti kelio, orientuotis mieste ir oro uoste, užsisakyti maisto kavinėje ar restorane, kalbėjo apie kalendorines bei tradicines šventes. Be to, dar mokėsi pristatyti Lietuvą, jos regionus, rengė pranešimus apie Žemaitiją ir gimtąjį miestą anglų kalba.

Į paskutinį projekto susitikimą atvyko Tauragės ,,Versmės“ gimnazijos trečiokai, lydimi mokytojų Vidos Vaupšienės ir Daivos Bajorinienės. Mokiniai buvo parengę pristatymą, skirtą Lietuvos 100-iui paminėti - apie Tauragės miestą, jo istoriją, įžymius architektūrinius objektus, bažnyčias bei paminklus. Kiekvieną pranešimo dalį mokiniai pristatinėjo poromis – vienas iš jų kalbėjo angliškai, o antrasis tą pačią informaciją pateikė lietuviškai.

Kartų skirtumas senjorams nesutrukdė pasisveikinti, apsikeisti trumpomis, mokymų metu išmoktomis frazėmis bei pabendrauti su jaunosios kartos atstovais, kurie su nuostaba žiūrėjo į senjorus, besimokančius visą gyvenimą.

Anglų kalbos mokytojos Gintarė Kolesnikova ir Audronė Sermontienė

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation