20 Balandis 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

Gegužės – birželio mėnesiais ieškantiems darbo moksleiviams ir studentams skirta akcija „Atvirų durų dienos mokiniams“ baigėsi.

Akcijos metu besimokantiems asmenims suteikta informacija apie įsidarbinimo galimybes vasaros laikotarpiu Tauragės apskrityje, darbo paieškos būdus, paklausiausias profesijas. Organizuotose kontaktų mugėse mokiniai susipažino su juos įdarbinti norinčiais darbdaviais. UAB „Senoji giria“ ir UAB „Biuro“ pristatė savo įmones, jų veiklą, darbuotojų poreikį, pabrėždami, kokių asmeninių savybių turinčių darbuotojų ieško. Akcentuota, kad jaunimo įsidarbinimo galimybes lemia jų atkaklumas, motyvacija ir gebėjimas save pristatyti darbdaviui. Valstybinės darbo inspekcijos atstovai apžvelgė darbo sutarties sudarymo ypatumus, darbuotojų teises ir pareigas.

Vyko individualios konsultacijos, kaip naudotis darbo biržos elektroninėmis paslaugomis, suteikta pagalba rengiant gyvenimo aprašymus. Dalyvavusieji pripažino, kad tokie renginiai yra naudingi ir būtini, jie padeda jaunuoliams žengti pirmuosius žingsnius darbo rinkoje. Jaunimo darbo centruose iš viso įvyko 20 renginių, kuriuose dalyvavo 289 moksleiviai ir studentai.

Patys aktyviausi jau pradėjo darbus - 39 jaunuoliai įsidarbino medienos apdirbimo, statybos, baldų gamybos įmonėse, greito maisto paruošimo darbuotojais, pardavėjais, padavėjais, vairuotojais, salės darbuotojais, uogų rinkėjais, aplinkos tvarkymo darbininkais. Kiti – dar renkasi, laukia naujų sezoninių ūkio darbų: tuoj prisirps serbentai, rugpjūčio mėnesį sunoks aronijos, šaltalankiai, subrendus javams, prasidės intensyvus darbas grūdų sandėliuose.

Jaunimo darbo centro specialistai dar visą vasarą intensyviai bendradarbiaus su darbdaviais dėl mokinių įdarbinimo, o norintys dirbti moksleiviai   priimami ir konsultuojami darbo paieškos klausimais.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation