7 Balandis 2020, Antradienis

 

Pirmas
 

Spalio 29 d. Tauragės kultūros rūmuose vyko Lietuvos neįgaliųjų draugijų mėgėjų meno kolektyvų šventė „Vilties paukštė“. Į Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos organizuojamą renginį susirinko kolektyvai iš dešimties Lietuvos miestų.

Renginio dalyvius sveikino ir smagaus laiko palinkėjo Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Virginija Eičienė, Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Jolanta Skrodenienė, tarybos nariai, kiti svečiai.

„Vilties paukštė“ – daugelį metų Lietuvos neįgaliųjų draugijos rengiamas ir puoselėjamas vokalinių ansamblių, kaimo kapelų, muzikos atlikėjų tradicinis renginys. Šiemet į mūsų miestą atvyko neįgaliųjų draugijos kolektyvai „Dzūkijos atgaiva“ (Alytus), „Rambynas“ (Pagėgiai), „Draugystė“ ( Jurbarkas), „Viltis“ (Kalvarija), „Siesartis“ (Šakiai), „Gaja“ (Raseiniai), „Svaja“ (Šiaulių raj.), „Svajonė“ (Kelmė), „Šilainė“ (Šilutė) ir „Vakarėja“ (Tauragė).  Kiekvienas scenoje pasirodęs kolektyvas – kažkuo ypatingas ir išsiskiriantis, tačiau visus vienijo tai, dėl ko jie susirinko Tauragėje – dainuoti Lietuvai, gimtajai šaliai.

„Mūsų mieste rengiamas šventinis koncertas – visiems puiki proga ne tik pasirodyti, bet ir susitikti, pabendrauti, pasilinksminti“,- teigė svečius sutikęs bei visiems geros viešnagės ir sveikatos linkėjęs  Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas Kęstutis Petkus.

Savivaldybės informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija