11 Gruodis 2019, Trečiadienis

 

Pirmas
 

Rugsėjo 27 dieną visa Skaudvilės specialiosios mokyklos bendruomenė dalyvavo rudens žygyje. Žygio tikslas - pasiekti Nosaičių piliakalnio viršūnę, smagiai pajudėti gryname ore, patirti naujų įspūdžių bei išgirsti pasakojimą apie istorinę vietovę.

    Visi, nuo mažo iki didelio, išsirikiavo poromis. Kūno kultūros mokytoja R. Gerulienė priminė, kaip reikia saugiai elgtis kelyje ir pakvietė visus sekti paskui ją. Mokiniai su didžiuliu entuziazmu, energingai bei linksmai čiauškėdami keliavo link piliakalnio. Priėjus piliakalnį, visiems teko sukaupti jėgas, drąsą ir užkopti į viršūnę. Kai kurie kopė patys, kiti su draugų pagalba, bet visi ją pasiekė. Tada susibūrėme į ratą ir išklausėme istorijos mokytojos J. Rašinskienės  įdomaus pasakojimo apie istorinę vietovę. Vėliau prasidėjo linksmybės: lenktynės tarp draugų, kuris greičiau nusileis ir užbėgs į piliakalnio viršūnę. Malonūs įspūdžiai, gera nuotaika, ištvermė ir vikrumas atsispindėjo rungtyniavimo metu. Lenktynes išbandė ir  technologijų mokytoja A. Zubienė. Už ryžtą ir vikrumą mokiniai buvo apdovanoti sveiku užkandžiu – raudonskruosčiais obuoliukais. Žygis labai patiko visiems. Smagu buvo matyti ne tik geras emocijas, bet ir vyresniųjų pagalbą mažiesiems, jausti gražų tarpusavio bendravimą .Dėkoju visoms kolegėms už bendradarbiavimą.

Kūno k. mokytoja Rasa Gerulienė, specialioji pedagogė A.Janušaitienė

 

Komentarai

 #
j[kp;jp;ujp;kjuujpujyhp[upu[puipu[puip[iu[pip[uikyoluouououuioiouipouiopuipoiou8iiiuopuoiupoipouuii ylkuljlyjllululpupuipup ul;luyuh;
 
 #
fjyjyhjuhyuji hjmkjhmhjhhhh
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija