5 Balandis 2020, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Kristina NEVELKIENĖ
 

Renginio pradžioje buvo pažerta daug gražių minčių, kas yra teatras: tai labai didelė, nepaprastai graži, spalvinga svajonė, didžiulė žmonijos paslaptis, nepaprasta galia ir didybė, nepamatuojama rizika, klaikus priešpremjerinis chaosas, nepamatuojama rizika, didžiulė vidinė laisvė...
MKC salėje susirinkusius žiūrovus stebino laisvas „dramiokų“ elgesys scenoje, atrodė, kad jie ne vaidina, o tiesiog šėlsta linksmoje draugų kompanijoje. Išradingai pristatę savo veiklą dramos būrelyje, jaunieji aktoriai pakvietė pasižiūrėti šmaikščių etiudų, skirtų įvairioms nominacijoms.
Pirmoji – „Vilties“ nominacija, skirta žaislų siuvimo būreliui ir jo vadovei Rasai Didžionienei su viltimi, kad šis būrelis išliks ir toliau puoš spektaklius. Kita – „Vaikų“ nominacija, skirta pirmus metus dirbančiai vaikų grupei „Žaidžiame teatrą“ ir jų vadovei Rasai Raudonienei. Įtaigiausios aktorės, tolerantiškiausios bei išradingiausios artistės, padūkėlės, pleputės ir kitos nominacijos įteiktos visoms mažosioms aktorėms. Vadovės teigimu, ši vaikų grupė balandžio 3 dieną parodys naują muzikinę kompoziciją.
Nebuvo pamiršti ir saviškiai. Pirmiausia, kaip sakė vadovė Jolanta Kazlauskienė, „senosios“ merginos įteikė nominacijas visam šauniam „Pilies teatro“ naujokių vienuoliktukui – „Mis atkaklumui“, „Mis perspektyva“, „Mis saldainiukui“, „Mis dvynukėms“ ir kt. Po to sekė nominacijos „seniams“ – „Metų saviakė“, „Metų žvengiakas“, „Meniškiausia siela“, „Barbė devyndarbė“ ir kt. Draugai įžvelgė net penkis jaunosios aktorės Miglės Šteimantaitės talentus, todėl jai atiteko nominacija „Penki vienoje“. Liūdnai nuskambėjo „Metų praradimo“ nominacija, kuria apdovanotas vienas iš dviejų „Pilies teatro“ vaikinų Gerardas Kalkius, šiais metais baigsiąs mokyklą ir paliksiąs teatrą.
Nominacija „Išskirtinai dėmesingi mokykliniam teatrui“ skirta žiniasklaidai – „Tauragiškių balsui“, „Tauragės kurjeriui“, UAB „Televizijos komunikacijos“.
Tarptautinės teatro dienos proga atminimo dovanėlės įteiktos ir visiems MKC darbuotojams, be kurių negalėtų būti rodomi spektakliai – buhalterei, elektrikui, apšvietėjui, įgarsintojui ir kt.
Renginio pabaigoje žiūrovai buvo išgąsdinti į salę pasprukusiomis dresuotomis žiurkėmis, be kurių nebuvo galima parodyti „specialiai ta proga parengto cirko numerio“, o atsisveikinta linksma daina „Be teatro gyventi negaliu“.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija