18 Vasaris 2020, Antradienis

 

Pirmas
 

Š. m. gegužės 13-18 dienomis vykęs renginių ciklas “MENŲ FESTAS’19” drąsino atsiskleisti visus kuriančius Tauragės (ir ne tik) jaunuolius. Šiemet prie festivalio prisijungė visoje Lietuvoje švenčiamos Gatvės muzikos dienos renginiai bei „Muziejų naktis“.

Gegužės 14 dieną Klaudijos Metrikytės paroda „Pro Mėlynus Akinius“  pritraukė nemažą būrį žiūrovų. Tuo pačiu metu aikštėje vykusios dailės dirbtuvės - „Nuspalvink Kasdienybę“ ragino praeivius išlaisvinti savo fantaziją piešiant ant plėvelės su purškiamais dažais.

 Gegužės 15 dieną TAJE vykusioje muzikos pamokoje su gitaromis, jaunuoliai turėjo galimybę pasimokyti neįprastų grojimo ir net pasakos sekimo būdų su įvairiausiais garsais, kurių mokė doc. Vilmantas.

 Gegužės 16 -ąją bendruomenių namuose vykęs ''Street play II'' skatino dalyvaujančias komandas atsakyti į įvairius klausimus, susijusius su muzika. Komandos atliko linksmas ir išradingas užduotis, kurios privertė pasukti galvą ir rasti įdomius sprendimus.

Gegužės 17 dieną ''Versmės'' gimnazijoje vyko orientacinės varžybos ''Suburk žvaigždyną'', kuriose žaidėjai turėjo surinkti kuo daugiau žvaigždžių,  atlikti  kuo daugiau užduočių, kurias rado tam tikrame punkte, o šie buvo išsidėstę skirtingose Tauragės vietose. Komandos turėjo sukurti etiudą, dainą bei šokį, o tai jaunuolius paskatino greitai ir kūrybingai mąstyti.

Gegužės 18 pilies menėse vyko ''Slemas su ragais nr. 2'', kuriame pasirodę kūrėjai buvo ne tik iš Tauragės, bet ir iš Klaipėdos, Vilniaus. Iškart po slemo pilies kiemelyje prasidėjo vietinių ir svečių atlikėjų pasirodymai.

Finalinis „Menų festas’19“ koncertas surengtas pilies kiemelyje. Koncertuojant  psichodelinio roko grupei''Flash Voyage'' , didžiulis būrys jaunimo (kurio neišbaidė net lietus) šoko ir dainavo kartu su atlikėjais. Po grupės pasirodymo visų laukė cirko akrobatų šou.

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija