6 Balandis 2020, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Ilgiausiai šalyje gyvuojanti socialinės atsakomybės akcija „Apsaugok mane“ šiemet pasitinka 20-tą rudenį. Visoje Lietuvoje, o taip pat ir Tauragės rajono savivaldybėje, rugsėjis skelbiamas saugaus eismo mėnesiu.

„Apsaugok mane“ iniciatorė didžiausia Lietuvoje ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Tauragės rajono savivaldybe ypatingą dėmesį skiria vaikų saugumui keliuose. „Lietuvos draudimas“ rugsėjo mėnesį nemokamai apdraus kiekvieną moksleivį 5 tūkst. eurų draudimu nuo nelaimingų atsitikimų kelyje. Šis draudimas galioja visoje Lietuvoje ištisą parą visą rugsėjo mėnesį.  

Taip pat, savivaldybės darbuotojai prie mokyklų esančias perėjas paženklina ryškiu „Apsaugok mane“ ženklu, kurį atpažįsta didžioji dauguma vairuotojų ir pėsčiųjų.

Liemenės – saugioms vaikų išvykoms

Šiemet rajono pradinukai sulauks ir specialios „Lietuvos draudimo“ dovanos – visi Tauragės rajono pirmokai gaus „Lietuvos draudimo“ šviesą atspindinčias liemenes.

„Liemenės, kurios atspindi šviesą, yra viena paprasčiausių, bet itin svarbių priemonių, užtikrinančių pėsčiųjų saugumą keliuose. Jos ypatingai reikalingos rudens ir žiemos sezonu, kai greitai temsta – dėvima liemenė gali apsaugoti nuo skaudžios nelaimės ir mieste, ir užmiestyje. Mokyklose tokių liemenių trūksta arba jų visai nėra, nors vaikai dažnai vyksta į įvairias ekskursijas, pažintines keliones. Tikime, kad nuo šiol moksleivių išvykos bus ir ryškesnės, ir saugesnės“, – sako „Lietuvos draudimo“ Pamario skyriaus vadovė J.Janušauskienė.

„Lietuvos draudimas“ šviesą atspindinčias liemenes Lietuvoje dovanoja jau trečius metus iš eilės. Iš viso jų jau padovanota daugiau nei 34 tūkstančiai, liemenėmis aprengti 33-jų rajonų pradinukai. Šiemet mūsų rajono mokykloms iš viso padovanota 350 liemenių, kurios pažymėtos „Apsaugok mane“ ženklu.

Nutikus nelaimei – nemokamas draudimas

„Lietuvos draudimas“ apdraudžia visus moksleivius, kurie keliauja pėsčiomis ar važiuoja dviračiu. Patekus į eismo įvykį, tėvai ar globėjai kviečiami apie tai iš karto pranešti „Lietuvos draudimui“ telefonu 1828. Užregistravus įvykį, bendrovės specialistai išsamiai paaiškins, ką daryti toliau.

 „Norime, kad tėveliai, išleisdami savo vaikus į mokyklas, neturėtų papildomų rūpesčių ir galėtų jaustis ramūs. Todėl draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigalios automatiškai pačią pirmą mokslo metų dieną, o dėl to tėveliams nieko daryti nereikia. Svarbiausia, kad, nutikus nelaimei kelyje, jie žinotų, jog gali kreiptis į mus dėl patirtos žalos atlyginimo“, – sako „Lietuvos draudimo“ Pamario skyriaus vadovė J.Janušauskienė.

 „Lietuvos draudimo“ inicijuojama akcija „Apsaugok mane“ Lietuvoje vyksta nuo 2000-ųjų ir yra tapusi rudens tradicija. Skaičiuojama, kad šiemet Lietuvos miestuose ir miesteliuose specialiu akcijos ženklu bus paženklinta apie 1 tūkst. prie mokyklų esančių perėjų, o „Lietuvos draudimas“ iš viso apdraus daugiau kaip 320 tūkst. visos šalies moksleivių ir išdalins daugiau kaip 12 tūkstančių šviesą atspindinčių liemenių 1-4 klasių moksleiviams. Akcijos metu imamasi ir kitų saugaus eismo priemonių, kurios padėtų mažinti avaringumą Lietuvos keliuose.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija