27 Vasaris 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Minint Žemaitijos metus, rugsėjo 14 d. Vilniuje organizuojama Žemaičių diena. Nuotaikingoje šventėje, kuri šiemet sutampa ir su tradicine Tautų muge, bus galima pasižvalgyti, paskanauti, susipažinti ne tik su Žemaitijos, bet ir su įvairių tautų tradicijomis. Turiningoje programoje – ir Tauragės kultūros centro Lengvosios muzikos orkestro pasirodymai.

Žemaičių dienos šventės koordinatorius buvęs telšiškis Edmundas Žalpys ragina jau šį savaitgalį visus žemaičius atvykti į sostinę ir skleisti gerąją žinią apie Žemaitiją.

Žemaičių dienos metu bus pastatytos palapinės su Žemaitijos informaciniais turizmo centrais, vyks degustacijos, mugė, koncertai, rodomi spektakliai. Šventėje netrūks staigmenų, žemaitiškų pašmaikštavimų, įvairių amatų pristatymų. Renginio puošmena –Lietuvos banko išleistos 2 Eur monetos, skirtos Žemaitijai, oficialus pristatymas.

Kad šventė sostinėje būtų dar iškilmingesnė, pakviesti du orkestrai: Palangos pučiamųjų ir Tauragės kultūros centro Lengvosios muzikos orkestras. Pritariant orkestrui,  dainuos tauragiškiai:  Kamilė Smaidžiūnaitė, Gabrielė Nausėdaitė, Ignas Novikovas. Koncerto vedėjas – Eugenijus Ambroza.

Orkestrų pasirodymai vyks rugsėjo 14 d.  17.00 – 18.00 val. Gedimino prospekto scenoje.

 

Savivaldybės informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija