15 Spalis 2019, Antradienis

Pirmas

Praėjusį šeštadienį net keturiose Lietuvos vietose vyko įvairios badmintono varžybos. Tauragės ,,Bastilijos‘‘ sporto komplekse varžėsi C ir D jaunių grupių badmintonininkai, Kauno Pilėnų vidurinės mokyklos sporto salėje kovėsi Entuziastų badmintono lygos dalyviai, Melnragės sporto salėje rungtyniavo A ir B suaugusiųjų grupių sportininkai, o Klaipėdos žvejų rūmuose žaidė B jaunių grupės vaikinai ir merginos. Visose šiose varžybose aktyviai sportuodamį laisvadienio valandas leido net 250 šios puikios sporto šakos propaguotojų. Trijose iš jų rungtyniavo 30 Tauragės miesto badmintonininkų.

Net 12 valandų varžybos užtruko Tauragėje, kadangi jose dalyvavo 80 badmintonininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kretingos, Raseinių, Šakių, Viekšnių, Ignalinos ir Tauragės. Pastarojo miesto delegacija buvo gausiausia – 23 sportininkai. D jaunių grupėje tarp 27 mergaičių ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos mokinė Ula Kasparavičė užėmė trečiąją vietą. Merginų dvejetų varžybose ,,Aušros‘‘ progimnazijos mokinė Dominyka Butvydaitė ir raseiniškė S. Mauragytė, pralaimėjusios tik finale, iškovojo antrąją vietą.

C jaunių grupėje rugtyniavę Martyno Mažvydo progimnazijos mokinys Dovas Genys ir ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos  aštuntokė Vykintė Trakšelytė vienetų varžybose užėmė antrąsias vietas. Dvejetų dvikovose Dovas ir ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos mokinys Mantas Jokubaitis bei Vykintė ir jos sesuo ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos mokinė Vakarė laimėjo antrąsias vietas.

B jaunių grupėje žaidę tauragiškiai irgi neliko be apdovanojimų. Vienetų varžybose antrosios vietos diplomą laimėjo Žalgirių gimnazijos mokinė Ugnė Sakalauskaitė. Ji su ,,Versmės‘‘ gimnazijos gimnaziste Dovile Butvydaite antrąją vietą užėmė merginų dvejetų susitikimuose.

Entuziastų badmintono lygoje dalyvavę Tauragės ,,Volano‘‘ klubo nariai Justė Zaleckaitė, Evaldas Žibaitis ir Gintautas Bartušis tarp prizininkų nepateko, bet, kaip patys prisipažino, liko patenkinti įgyta varžybine patirtimi, pamatę daug gražių, kovingų susitikimų.