18 Vasaris 2020, Antradienis

 

Pirmas
 

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) išnagrinėjusi  Lietuvos leidėjų asociacijos (toliau – LLA) 2019 m. birželio 28 d. prašymą taikyti privalomus nurodymus interneto prieigos paslaugų teikėjams blokuoti interneto svetainę http://pdfknygos.net 2019 m. liepos 10 d. šį prašymą patenkino.

LLA prašyme nurodė, kad minėtoje interneto svetainėje vartotojams yra suteikiama galimybė skaityti ir atsisiųsti literatūros kūrinius, t.y. be teisių turėtojų sutikimo joje yra atgaminami ir viešai skelbiami autorių teisių saugomi literatūros kūriniai - knygos.

2019 m. vasario 4 d. buvo raštu kreiptasi į interneto svetainės http://pdfknygos.net administratorių prašant pašalinti neteisėtai viešai skelbiamą autorių teisių saugomą turinį, tačiau jis ir toliau buvo neteisėtai viešai joje skelbiamas.

Prašymo nagrinėjimo metu nustatyta, kad interneto svetainėje http://pdfknygos.net viešai buvo skelbiama virš 8500 autorių teisių saugomų kūrinių.

LRTK priimtas sprendimas taikyti privalomus nurodymus interneto prieigos paslaugų teikėjams, blokuojant  interneto domeno vardą http://pdfknygos.net, identifikuojantį interneto svetainę, kurioje neteisėtai viešai buvo paskelbtas autorių teisių saugomas turinys, įsigaliojo 2019 m. liepos 12 d. jį sankcionavus Vilniaus apygardos administraciniam teismui.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija