9 Balandis 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Lomių bendruomenės kultūros namuose surengta puikių dirbinių paroda „Vilties spalvos“. Jos autoriai – Tauragės apskrities sergančiųjų epilepsija asociacijos nariai (vadovė Irmina Ambrozevičienė).

Gana gausiai į parodą susirinkusiems lomiškiams darbų autorės Ramutė Dumašienė,  Sandra Jančinskienė, Vilija  Maniukienė, Ramūnas Jucius dalijosi kūrybine ir darbo  patirtimi, pasakojo apie kuriamų darbų metodiką. Parodoje įvairia technika sukurti darbai iš modelino, odos, popieriaus, vytelių ir kt. medžiagų. Pristatydami darbus, autoriai akcentavo kūrybinio proceso malonumą. Komponuojant, derinant spalvas, piešiant, pinant užsimiršta buitis, rūpesčiai, ligos. Dvasia nurimsta, ilsisi širdis, pajungtoje vaizduotėje kyla įvairūs kūrybiniai variantai. 

Klausantis kūrėjų, kilo klausimų ir dalyvavusiems parodoje lomiškiams. Kalbėjo ir pati kūrėjų būrelio vadovė Irmina, atsakinėjo į klausimus ir atvykusieji autoriai.  Kūrėjos džiaugėsi, kad gali dalyvauti asociacijos veikloje. Parodos lankytojai gėrėjosi  moteriškais papuošalais iš modelino, atvirukais, paveikslais, pintais krepšeliais ir kt. Pageidaujantieji galėjo įsigyti darbų. Renginys pamalonino lomiškius.

Lomių bendruomenės informacija, nuotrauka G. Vasiliauskienės

 

Komentarai

 #
Darbštūs ir kūrybingi žmonės teikia džiaugsmo ir tiems, kurie neturi kūrybinių gebėjimų. Sėkmės darbštuoliams...
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija