25 Rugpjūtis 2019, Sekmadienis

Pirmas

Vasario 8 dieną Tauragės sporto mokyklos ,,Modulio‘‘ salėje vyko Tauragės rajono bendrojo lavinimo mokyklų olimpinio festivalio badmintono varžybos. Teisę žaisti šalies moksleivių Olimpinio festivalio finale iškovojo Žalgirių gimnazijos vaikinai ir ,,Versmės‘‘ gimnazijos merginos.

Rajono moksleivių varžybose dalyvavo 40 vaikinų ir merginų iš šešių bendrojo lavinimo mokyklų. Vaikinų vienetų asmeninių varžybų finale kovėsi Žalgirių gimnazijos moksleiviai Renaldas Šileris ir Laurynas Sparnauskis. Labai atkaklią kovą 21:14, 21:17 laimėjo pastarasis badmintonininkas. Susitikime dėl trečiosios vietos ,,Versmės‘‘ gimnazijos mokinys Tautvydas Liorančas nugalėjo tos pačios mokyklos mokinį Mindaugą Turauską.

Merginų vienetų nugalėtoja tapo ,,Versmės‘‘ gimnazijos mokinė Gabrielė Janušonytė finale 21:15, 21:14 nugalėjusi tos pačios mokyklos moksleivę Ginetą Turauskaitę. Trečiąją vietą užėmė ,,Versmės‘‘ gimnazijos mokinė Ieva Kinaitė, 21:19, 21:18 nugalėjusi Žalgirių gimnazijos gimnazistę Ugnę Sakalauskaitę.

Vaikinų dvejetų varžybose stipriausi buvo L. Sparnauskis ir R. Šileris. Antrąją vietą užėmė ,,Versmės‘‘ gimnazijos moksleiviai T. Liorančas ir Petras Bartušis. Trečiąją vietą iškovojo ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos mokiniai Rokas Jokubaitis ir Matas Liorančas. Merginų dvejetų varžybose pirmąją ir antrąją vietas užėmė ,,Versmės‘‘ gimnazijos mokinės I. Kinaitė ir G. Turauskaitė bei G. Janušonytė ir Dominyka Dragūnaitė, trečiąją vietą laimėjo žalgirietės Lilija Genutytė ir U. Sakalauskaitė.

Susumavus asmeninių varžybų rezultatus, paaiškėjo, kad pirmąsias vietas užėmė ir teisę žaisti Lietuvos moksleivių Olimpinio festivalio finalinėse varžybose, kurios kovo pradžioje vyks Tauragėje, iškovojo Žalgirių gimnazijos vaikinų ir ,,Versmės‘‘ gimnazijos merginų komandos. Antrąsias vietas iškovojo ,,Versmės‘‘ gimnazijos vaikinų ir Žalgirių gimnazijos merginų rinktinės, o trečiosios vietos atiteko ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos vaikinų ir merginų komandoms.

Rajono moksleivių badmintono varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti  Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro medaliais ir Padėkos raštais. Varžybų organizatoriai ir sportininkai dėkingi vyriausiajam teisėjui kabelinės televizijos direktoriui Vilmantui Liorančui už  suteiktą galimybę naudotis internetine varžybų administravimo tvarka.

Nuotraukose: varžybų prizininkai; teisę žaisti šalies moksleivių Olimpinio festivalio badmintono varžybų finale iškovoję (iš kairės) M. Lukošaitis, I. Kinaitė, G. Turauskaitė, L. Sparnauskis, D. Dragūnaitė, G. Janušonytė ir R. Šileris.